Jdi na obsah Jdi na menu
 

Atletika

Příspěvky

Ostravský běžecký pohár mládeže 2012

11. 3. 2012

V příspěvku naleznete rozpis závodů OBPM. 

Seriál osmi mládežnických závodů v atletice v Moravskoslezském kraji pro rok 2012.

 

Ostravský běžecký pohár mládeže

6. 4. 2010

Na požádání pořadatele zveřejňujeme rozpis OBPM pro rok 2010. Jde o největší dlouhodobý seriál závodů v Moravskoslezském kraji. V minulosti se tohoto seriálu členové našeho klubu s úspěchem účastnili.

 

Hrouzovka 2009

4. 11. 2009

V příspěvku naleznete pozvánku na tradiční krosový závod v Krnově.

 

Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu

13. 4. 2009

V neděli dne 19.4.2009 se ve Šternberku koná Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu, a to v lesoparku v blízskosti restaurace Kiosk. Již zde několik našich členů v minulosti závodilo, a to na regionálních závodech. V letošním roce je tento tradiční závod zároveń Mistrovstvím MaS. Závody se konají v relativně nedalekém městě, takže by bylo dobré, aby se závodu zúčastnilo co nejvíce členů JUVENTUSU Bruntál, a to nejen atletů, ale i hokejistů či fotbalistů. V příspěvku naleznete propozice závodu.

 

Hrouzovka 2008

6. 10. 2008

Atletický oddíl našeho klubu zve všechny členy k účasti na tradičním krosovém závodě, který se koná v sobotu 8.11.2008 v Krnově. V příspěvku naleznete propozice závodu. Účast fotbalistů a hokejistů je dobrovolná, přesto je velmi žádoucí. Závodu by se měli zúčastnit všichni hráči, kteří v daný den nebudou startovat na halovém turnaji v Hlučíně. Vedoucí atletické výpravy bude Jana.  Sraz v Krnově bude v 8.55 hod. Na závodě je vítána i účast děvčat. Zájemci o účast na závodě pište své přihlášky do středy 5.11.2008. Napište, zda chcete pomoci s dopravou či naopak, zda můžete někoho do auta přibrat.

 

Běžecký pohár mládeže

5. 10. 2008

Závěrečný závod dlouhodobého seriálu Běžeckého poháru mládeže olomouckého kraje se konal ve Šternberku. Závodu se zúčastnili i dva atleti JUVENTUSU Bruntál. Dosáhli skvělých výsledků. Podrobnosti v příspěvku.

 

Pradědův trialon 2008

28. 9. 2008

Tradičního závodu v Malé Morávce a v Karlově se zúčastnili i reprezentatnti JUVENTUSU Bruntál. Mladí atleti našeho klubu získali dvě vítězství a jedno druhé místo.

 

TESCO - Běh pro život

12. 9. 2008

V příspěvku naleznete pozvánku na atletickou akci pro veřejnost. Zpravidla takové pozvánky na klubové webové stránky nedáváme, ale zde se jedná o charitativní akci, takže chceme tímto také skromně pomoci.

 

Mezinárodní večerní běh Bruntálem

21. 6. 2008

 Mladí sportovci a přiznivci JUVENTUSU Bruntál se velmi úspěšně zúčastnili tradiční sportovní akce. Krátké zhodnocení závodu a některé fotografie najdete v příspěvku.

 

Hurááá na Zlatou tretru

11. 6. 2008

Atletický oddíl při Klubu Mládežnických Sportů JUVENTUS Bruntál ve spolupráci se Základní školou Okružní zajistil účast na mezinárodních atletických závodech dětí v Ostravě. Akce se konala jako doprovodný program mitínku IAAF Zlatá tretra.

Bruntálské atlety pozdravil Jan Železný i Barbora Špotáková.