Jdi na obsah Jdi na menu
 

Bílovec - 2. místo na turnaji

18. 10. 2008

V sobotu dne 18.10.2008 se JUVENTUS Bruntál účastnil dvou akcí. Jedna skupina byla na cestě k turnaji do Prahy a druhá skupina jela do Bílovce. Na turnaj do Prahy nás pozvali naši kamarádi ze SLAVIE Praha a hrálo se na travnatém hřišti rugbyového klubu. Zato druhá skupina již za náš klub zahajovala halovou sezónu, a to v Bílovci, v místě tradičně vydařených halových turnajů.

Halového turnaje se zúčastnily tato družstva :

ŠSK Bílovec, MFK Karviná, JUVENTUS Bruntál, FC Vítkovice a FC Hlučín.

V dopoledním programu se týmy utkaly v systému každý s každým. Z počátku bylo na hráčích reprezentujících náš klub vidět, že tréninky v hale v tomto období ještě neměli. Postupně se však jejich hra i jejich výsledky zlepšovali.

Po obědě se hrálo druhé kolo. Opět hrál každý s každým. A zde již naši hráči dominovali. Ve druhém kole jsme vyhráli všechny utkání.

Výsledné pořadí turnaje bylo určeno na základě výsledků obou kol. Tým JUVENTUS Bruntál díky bezchybným výsledkům ve druhém kole obsadil celkově druhé místo. Velký úspěch a skvělý vstup do halové sezóny. Navíc i velké povzbuzení pro všechny do dalších tréninků. S účastí na turnaji nám trenérsky i personálně vypomohli přátelé s Raduně. Zpravidla zde nejsou uvedena individuální hodnocení hráčů, nyní však někteří hráči podali tak mimořádné výkony, že si to zaslouží. Objevem turnaje byl Dominik Stejskal, který všechny přítomné udivil svou technikou a navíc vstřelil několik krásných branek. Tradičně skvělý výkon v obraně podal Adam Rybár, který byl trenéry ostatních družstev hodnocen jako nejlepší obránce turnaje. Zcela mimořádné ocenění si zaslouží Martin Kadlec, pro kterého to byl první halový turnaj v jeho fotbalové kariéře. Ačkoliv trénuje jen krátce, tak jeho mimořádný talent se již projevil.

Poděkování a gratulace však patří všem ostatním hráčům, rodičům a také kamarádům z Raduně.

- foto z turnaje se zpracovává, bude zveřejněno do 25.10.2008 ve fotoalbu -