Jdi na obsah Jdi na menu
 

Bílovec - Halový turnaj

6. 4. 2008

Dne 6.4.2008 jsme v Bílovci ukončili úspěšnou halovou sezónu.

JUVENTUS Bruntál jako jediný klub v regionu byl schopen postavit do turnaje dvě družstva. Je to dalším důkazem personální, organizační i ekonomické síly našeho klubu.

V turnaji startovala tato družstva : Bílovec, Juventus Bruntál 1, Zlín, Frýdek-Místek, Juventus Bruntál 2, Vítkovice a Hlučín.

Turnaj pro nás začal odjezdem v 6.30 hod, kdy podstatná část výpravy jela luxusním autobusem značky Mercedes firmy Jelínek.

Obrazek

Hráči byli doprovázeni i svými fanynkami. Bylo jisté, že budou hrát naplno.

Obrazek

Výsledky našich družstev :

Juventus BR 1 x Vítkovice - 3:1

                      x Zlín  - 1:6

                      x JUVE 2 BR - 3:6 (zápas s oddílovými kolegy rozhodl slabší začátek)

                      x Frýdek-Místek - 1:1

                      x Bílovec - 1:3

                      x Hlučín - 1:0

Vítězství nad Hlučínem bylo velmi cenné, protože porazit vítěze turnaje ve vzájemném zápase je vždy skvělé. Navíc to bylo historické vítězství, protože nikdy předtím neporazil žádný bruntálský tým své vrstevníky z Hlučína. Toto vítězství ocenili všichni odborníci zajímající se o mládežnickou kopanou na Moravě. Tímto trenér hráčům děkuje a poděkování zasílá i všem z ostatních měst, kteří mu k tomuto vítězství telefonicky gratulovali. Ocenění však patří hráčům, protože trenér sebekriticky uznal, že daný den byl nejslabším členem výpravy.

Juventus BR 2 x Bílovec - 1:1

                       x Hlučín  - 0:1

                       x JUVE 1 BR - 6:3

                       x Zlín  - 2:2

                       x Frýdek-Místek - 1:0

                       x Vítkovice - 0:4

I přes fiasko v posledním zápase, které bylo mimo jiné způsobeno i špatnou diciplinou některých rodičů, lze k výkonu tohoto družstva vyslovit jen slova uznání. Hráči byli báječní, výkon většiny z nich úchvatný.

Pro oba týmy platí, že až se hráči  dočkají i správné pomoci rodičů, tak celý fotbalový oddíl klubu JUVENTUSU Bruntál bude ve své kategorii hrát významnou roli v celém regionu.  

Nyní bilance :  Vyhráli jsme dva krásné velké poháry a navíc i individuální ceny ve formě pozlacených sošek pro dva hráče našeho klubu.

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Bílovec 6.4.2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář