Jdi na obsah Jdi na menu
 

JUVE CUP 2008 - výsledky turnaje

29. 11. 2008

 Sobota 29. listopadu 2008 byla dalším významným mezníkem v historii Juventusu Bruntál. Pořádali jsme v našem městě náš první halový turnaj pro družstva z Moravskoslezského i Olomouckého kraje.

Turnaje se zúčastnily tyto týmy : SK Uničov, FC Hlučín, SFC Opava, TJ Raduň, FC Baník Ostrava, FK Krnov a dvě družstva domácího JUVENTUSU Bruntál.

Všech 8 družstev se utkalo v systému každý s každým. Na hráče jednotlivých kolektivů tak čekalo 7 náročných utkání a někteří hráči tak odehráli až 98 minut hracího času.

Výsledky jednotlivých utkání i celkové pořadí jsou patrné z náledující tabulky : 

Obrazek

Turnaj se hrál před ohromnou diváckou návštěvou a atmosféra při některých utkáních byla fantastická. V celém turnaji bylo sehráno 28 zápasů a v každém utkání bylo možné shlédnout krásné fotbalové momenty. Příznivci fotbalu si přišli na své. Chlapci i děvčata ze všech týmů předvedli svým rodičům i příznivcům, že již v tak útlém věku mají značné fotbalové dovednosti.

Turnaj podpořil i Okresní fotbalový svaz v Bruntále, který  k řízení utkání vyslal dva kvalifikované rozhodčí a pánové Jan Jedlička a Zbyněk Špičák všechna utkání řídili zcela profesionálně s velkým citem pro mládežnický fotbal.

Program turnaje byl obohacen i o vystoupení děvčat z tanečního klubu STONOŽKA. Všechna jejich vystoupení byla odměněna velkým potleskem všech přítomných. I trenéři hostujících družstev s obdivem uznali, že obdobná vystoupení jsou na fotbalových akcích zcela ojedinělá. Kromě tanečních vystoupení nás děvčata povzbuzovala i v zápasech a i díky jejich podpoře předvedly obě naše družstva ve svých utkáních krásné výkony.

Nadšení i fotbalové umění všech hráčů ocenil ve svém vystoupení i pan Ing. Václav Mores, místostarosta Města Bruntálu, který provedl slavnostní vyhlášení výsledků a předal věcné ceny vítěznému družstvu. Další ceny předávali senátor za náš okres pan Jiří Žák, dále člen výkonného výboru ČSTV Bruntál pan František Kočař, dále pak předseda TJ Široká Niva pan Josef Zmydloch, a za sponzory předával ceny Ing. Josef Havlík.

Turnaj podpořily : Město Bruntál, Městské informační centrum Bruntál,  ALCOM ALVAL, ATIS Bruntál, Havlik-OPAL, KARLA s.r.o.,  DataF Praha, OO Policie ČR, Fa-BIO s.r.o., NOVO Bruntál s.r.o.,  Comerc a další.    

Všem patří naše upřimné poděkování. O hladký průběh turnaje se postaral početný štáb pořadatelů z řad rodičů našich dětí. Jejich práce byla obdivuhodná a zaslouží velké ocenění. Díky jejich práci byl turnaj po organizační stránce zcela bezchybný.

Největší poděkování však patří hráčům. Chlapci i děvčata byli skvělí. Ukázali, že hru milují a fotbal již hodně umí.

 

 

Náhledy fotografií ze složky JUVE CUP 2008 - 2.díl