Jdi na obsah Jdi na menu
 

STAGBET CUP 2009 - halový turnaj ročníku 2002

6. 12. 2009

2. ročník Stagbet cup 2009 ve Vítkovicích


datum konání: 5.12.2009
místo konání: hala Vítek

Na turnaji nastoupily týmy:  FC Vítkovice A, FC Vítkovice B, FC Vítkovice C, Juventus Bruntál, FC Baník Ostrava, SK Hranice, 1. FC Valašský

Za Juventus Bruntál nastoupili:  Vojtěch Makový, Michal Hanel, Michal Ďurika, Jan Chytil, Hynek Lezna, Vojtěch Brňák, Roman Láník, Dominik Paš a Ondřej Finsterle. 

Obrazek


   Naše první utkání jsem sehráli s týmem FC Vítkovice B. Hra našich byla výborná, skvělé přihrávky, pohyb na hřišti, brankář také předvedl několik vynikajích zákroků, bohužel se nám z mnoha šancí nepodařilo branku vstřelit a toto utkání skončilo bez branek 0:0.
   Ve druhém utkání proti nám nastoupilo mužstvo FC Vítkovice C, které nahradilo tým Sigmy Olomouc, který nepřijel z důvodů nemoci. Celé utkání jsme podcenili, obrana nefungovala tak, jak měla a tým Vítkovic brzy vedl a svůj náskok zvyšoval. Náš jediný gól v tomto utkání vstřelil Vojta Makový a upravil tak konečné skóre na 3:1 ve prospěch týmu domácích.
   Další zápas jsme sehráli s Baníkem Ostrava, naše hra byla dobrá, kluci bojovali, Baník si však svou tvrdou hrou vybojoval přesilu a i přeš výborné zákroky brankáře jsme nakonec toto utkání prohráli 0:2.
   Po tomto utkání musel odjet Hynek Lezna a na místo brankáře se postavil Michal Hanel, hráčů do pole nám tedy zbylo 7.
   V utkání s týmem 1. FC Valašský již byla vidět únava některých hráčů, nebojovali tak, jak jsme u nich zvyklí. Michal Hanel v brance předvedl skvělé zákroky, bohužel jsme toto utkání prohráli 1:3. Svou premiérovou branku vstřelil Dominik Paš a byl na ni právem hrdý.
   Předposlední zápas jsme sehráli s pozdějšími vítězi, týmem FC Vítkovice A. I když se kluci snažili bojovat ze všech sil, na Vítkovice to nestačilo, vstřelili nám 4 branky a odešli s čistým kontem. Juventus - Vítkovice A 0:4.
   Poslední zápas jsem sehráli s týmem SK Hranice, který nakonec skončil druhý. Kluci věděli, že je to jejich poslední zápas a dali to svého výkonu zbytky sil a předvedli svůj nejlepší výkon. Hranice jsme skoro k ničemu nepustili, z mnoha gólových příležitostí jsme proměnili jen jednu, ale bylo to naše první a zasloužené vítězství. Naši jedinou branku vstřelil Vojta Makový a brankář odešel s vychytanou nulou. Konečný stav 1:0 pro Juventus Bruntál.
   Všichni hráči obdrželi krásné medaile, individuální cenu pro nejužitečnějšího hráče našeho týmu si odnesl Michal Ďurika.
   Nálada byla výborná, všichni odjížděli spokojeni, jak rodiče, tak děti.

Naše výsledky:
Juventus Bruntál - FC Vítkovice B 0:0
Juventus Bruntál - FC Vítkovice C 1:3 Vojtěch Makový
Juventus Bruntál - FC BAník Ostrava 0:2
Juventus Bruntál - 1. FC Valašský 1:3 Dominik Paš
Juventus Bruntál - FC Vítkovice A 0:4
Juventus Bruntál - SK Hranice 1:0 Vojtěch Makový

Celkové pořadí:
1. FC Vítkovice A 27:6 16b.
2. SK Hranice 11:12 12b.
3. 1. FC Valašský 17:15 10b.
4. FC Baník Ostrava 10:10 10b.
5. FC Vítkovice C 7:14 5b.
6. Juventus Bruntál 3:12 4b.
7. FC Vítkovice B 4:10 2b.