Jdi na obsah Jdi na menu
 

Stříbro ze Šternberka

12. 12. 2009

Turnaj se konal v nové sportovní hale se skvělým zázemím pro hráče i pro diváky. Turnaj byl pořádán pro hráče ročníku 2001 a mladší.

Na turnaji nás reprezentovali : Jakub Šíbl, Vojtěch Brňák, Michal Ujfaluši, Patrik Žmolík, David Fňukal, Jaroslav Šidlák, Jan Chytil, Adam Ščudla, Jiří Ujfaluši, Michal Hanel, Štěpán Vintrlík, Jakub Brázdil, Marie Klímová, Michal Ďurika, Martin Goněc, Ondřej Černík a Jan Fiala.

Obrazek

Hráči obou týmů hráli výborný fotbal. Mnohé kombinační akce potěšily srdce přítomných fotbalových fandů. Zdá se, že hráči konečně získávají potřebné návyky. Turnaj byl cenný zejména pro pět hráčů ročníku 2002, protože se v konkurenci starších soupeřů neztratili a navíc si postupně zvykali na vyšší tempo hry a zápas od zápasu se zlepšovali. Výbornou formu ukázali i hráči ročníku 2001, kteří v turnaji tvořili A tým JUVENTUSU Bruntál.  Na turnaji obsadili druhé místo, a to jen o jediný bod za vítěznou SIGMOU Olomouc. Ve vzájemném zápase nám chyběl jen jeden gol a stali jsme se vítězi turnaje. A chybělo velmi málo, protože jsme soupeře z Olomouce v závěru utkání dostali pod tlak, nastřelili dvě tyčky a v závěrečných sekundách šla střela našeho hráče jen těsně mimo zcela již prázdnou branku.

I tak je druhé místo úspěchem. Potěšující byl i výkon B týmu JUVENTUSU Bruntál, a to zejména skutečnost, že mnozí hráči hráli spolu teprve poprvé a přesto hráli s plným nasazením a jejich hra s měla stoupající tendenci. 

Střelci branek našich družstev : Jakub Brázdil, Michal Hanel, Jiří Ujfaluši, Adam Ščudla, David Fňukal, Patrik Žmolík a Jan Fiala

Celková tabulka turnaje :

 Pořadí

 Družstvo

 body

 1

 SK SIGMA OLOMOUC

 16

 2

 JUVENTUS Bruntál A

 15

 3

 FK AD Horka

 10

 4

 FK Šternberk

 9

5

Tatran Litovel

9

 6

 JUVENTUS Bruntál B

 3

 7

 FK Lužice

 0

Při závěrečném hodnocení pořadatel ocenil za dobrý výkon kapitánku našeho družstva Marii Klímovou. Cenu za nejlepšího hráče turnaje pak po zásluze získal Adam Ščudla. Radost všech byla veliká. Obrazek

 

Obrazek