Jdi na obsah Jdi na menu
 

JUVENTUS Bruntál C v Horním Benešově.

 

Zpráva z utkání

 

Družstvo:               Juventus Bruntál C

Datum:                  18.9.2010

Čas:                        10:00 hod.

Hřiště:                    Horní Benešov

Soupeř:                  TJ Horní Benešov

Výsledek utkání:   vítězství Juventusu Bruntál C  13:0

 

 

    Utkání se hrálo za slunečného, ale chladnějšího a větrného počasí.

   Již od začátku jsme soupeře z Horního Benešova přehrávali a většinu prvního poločasu strávili na jeho polovině.

   Jako první otevřel skóre Michal Hanel pěknou střelou z dálky. Druhou branku zanedlouho přidal Honza Staščák. Třetí branka padla po rohovém kopu, kdy Honza Staščák hlavou přesně zakončil. Další branku vstřelil opět Honza Staščák. Poslední branku v první půli dal se štěstím Vojta Makový. Hráči Benešova se několikrát dostali na naši polovinu, ale k vážnějšímu ohrožení naší branky nedošlo.

   Druhý poločas se začal vyvíjet podobně jako první, hráče z Horního Benešova jsme od prvních minut tlačili na jeho polovinu a branka na sebe nenechala dlouho čekat. Zasloužil se o ni opět Honza Staščák, který převzal míč, šel sám na branku a zakončil. O sedmou branku se zasloužil Ondra Svoboda, kterému na gól pěkně přihrál Honza Staščák. Další branka padla z rohu, který kopal Michal Hanel a zakončoval Honza Staščák. O další dvě branky se postaral Filip Žatka. Poslední tři vstřelil Honza Staščák. Tak jako v prvním poločase se hráči Benešova snažili přiblížit k naší brance, což se jim podařilo, ale závažnější akce, která by bezprostředně ohrozila naši branku, z toho nebyla.

   Z naší strany by to chtělo více přihrávek a také přesnějších přihrávek, kterých v druhém poločase bylo více, ale mohlo by jich být i víc a přesnější zakončení, jinak kluci předvedli dobrý výkon.

 - Foto z utkání JUVENTUSU C naleznete zde- 

Za tým Juventus C nastoupili: Vojtěch Makový, Vojtěch Brňák, Hynek Lezna, Michal Hanel, Michal Ďurika, Jan Chytil, Jan Staščák, Ondřej Svoboda, Ondřej Pohlídal, Filip Žatka.

   

Klára Maková