Jdi na obsah Jdi na menu
 

JUVENTUS Bruntál C vers. KOVO Břidličná

 

ZPRÁVA   Z UTKÁNÍ :

Družstvo : JUVENTUS BRUNTÁL  C

Datum     : 23.9.2010

Čas           : 17.00 hod.

Hřiště      : Široká Niva

Soupeř    : KOVO Břidličná

 

Výsledek utkání : Vítězství Juventusu Bruntál C  -  14:2.

 

     Hrálo se za slunečného počasí ha hřišti v Široké  Nivě.

     Naši hráči nastoupili do utkání jako favorité, což se taky v průběhu potvrdilo. Převážnou část se hrálo na polovině soupeře.

     Začátek byl zcela v naší režii, hned v úvodu převzal míč Honza Staščák, který nadělil soupeři několik kliček a první individuální akci zakončil gólem (1:0). Po rozehrávce soupeře naši hráči po prvním gólu zvýšili tlak na bránu soupeře, což znamenalo náš první rohový kop. Ten rozehrál Michal Hanel a trefil se přímo na hlavu Honzy Staščáka, který podruhé skóroval (2:0). Po další rozehrávce soupeře naši hráči ukořistili míč hned ve středu hřiště, kdy přihrávku dopředu dostal na nohu Filip Žatka, který bez problémů skóroval (3:0). Po další rozehrávce hráčů Břidličné udělal hrubou chybu jeden z našich obránců, naštěstí se nepodařilo hráčům soupeře tuto potrestat. Soupeř vycítil šanci a došlo k jeho průniku na naši polovinu, což vyústilo ke dvou za sebou jdoucím rohovým kopům, které jsme ustáli.

Další akci započal Honza Staščák, který ukořistil míč ve středu hřiště a svou individuální akci zakončil gólem (4:0). Další naši akci založil Filip Žatka a to opět ve středu hřiště, kde soupeři sebral míč, s přehledem přihrál na Vojtu Brňáka, který ale netrefil bránu. Tuto chybu ale napravil v zápětí po zachycení rozehrávky soupeře od brány a vstřelil gól (5:0). To byli naši hráči v ráži a nedovolili soupeři nic pro nás nebezpečného. Po chybě Břidličné se míče ujal zase Honza Staščák, přihrál volnému Filipu Žatkovi a ten po tahu na bránu zakončil (6:0). Po rozehrávce ve středu hřiště vzal soupeři míč Honza Staščák, ale po nájezdu na bránu ho brankář Břidličné pěkným zákrokem vychytal. V zápětí ale zachytil Honza jeho výkop a vše napravil dalším  gólem (7:0). V prvním poločase ještě před bránou soupeře dostal šanci 2 x Ondra Svoboda, kterému se ale gól nepodařilo dát, ani po odraženém míči od brankáře soupeře. Ke konci poločasu se podařilo soupeři proniknout zprava na naši polovinu, kde mu míč odebral Vojta Makový, který míč zatáhl kolem postranní čáry na polovinu soupeře, dostal se až před bránu, ale střelou ne vzdálenější tyč minul o několik centimetrů bránu, což zabránilo dalšímu našemu gólu. Po výkopu od brány Břidličné zachytil míč Michal Hanel, přihrál Vojtovi Makovému a ten znovu zatáhl balón na soupeřovu polovinu, tam přesně přihrál Vojtovi Brňákovi, ale tomu se do rány vložil obránce soupeře. Poslední gól prvního poločasu střelil Ondra Svoboda po přihrávce Honzy Staščáka (8:0).

 

     Na začátku druhého poločasu nastoupila Břidličná o poznání aktivněji, než v prvním, což vyústilo v její první rohový kop. Ten jsme ustáli bez újmy, ale po chvíli se otevřela naše obrana, poslední hráč selhal a Břidličná nám vstřelila první gól (8:1). Toto, ale v zápětí potrestal svou pěknou střelou po rozehrávce  Honza Staščák(9:1) .  Další  ofenzivní akci předvedl Ondra Svoboda, který po jednom s našich autů převzal míč a dotírajícího hráče soupeře odstavil tělem, jako ostřílený matador. Přihrál Filipu Žatkovi, ten ale netrefil bránu. Soupeř rozehrál míč, ve středu hřiště převzal míč jeden z našich hráčů, přihrál před bránu, přihrávku dostal na nohu Michal Ďurika a svou levačkou zakončil (10:1). Další rozehrávku soupeře vystihl Vojta Makový, který, který nasadil protihráčům tři kličky, přihrál Brňákovi, ten hned  Žatkovi, ale bohužel Filip netrefil bránu. Po rozehrávce od brány se opět vrátil míč k Filipu Žatkovi, ten se pokusil o střelu na delší tyč, tu o kousek minul, ale na svém místě byl Michal Ďurika, který nastavil levačku a trefil opačný horní roh brány (11:1).  V tomto okamžiku se na hráčích obou družstev začala projevovat únava. Naši hráči udělali chybu po rozehrávce uprostřed, přes střed a celou obranu dostal přihrávku útočník soupeře a po individuální akci dal gól do naší brány (11:2). Poté se Břidličná zase tlačila na naši polovinu, což vyústilo v její další rohový kop. Tento zachytili naši obránci, přihráli míč dopředu, ten dostal na nohu Honza Chytil, který byl ale před bránou soupeře faulován. Byl nařízen pokutový kop, který kopal sám Honza Chytil a  s přehledem proměnil (12:2) (P).  Do konce poločasu jsme ještě trefili 2x tyč soupeřovy brány a ten se prakticky nedostal ze své poloviny. Za Juventus ještě po svém X-tém pokusu skóroval Filip Žatka (13:2) a Honza Staščák (14:2).

 

    Nakonec se hráči pozdravili a zakopali si tradičně penalty.

 

    Na závěr je třeba říct, že i přes převahu našeho družstva, by byl výsledek příznivější, kdyby někteří naši hráči více přihrávali, což by určitě vedlo k vstřelení více branek. Přes to všechno jde výkonnost družstva nahoru, za což jim můžeme jen poděkovat.

 

ZA JUVENTUS BRUNTÁL  C  NASTOUPILI:

Hynek LEZNA (K), Honza STAŠČÁK, Filip ŽATKA, Vojta BRŇÁK, Honza CHYTIL, Vojta MAKOVÝ, Michal HANEL, Michal ĎURIKA, Ondra SVOBODA, Ondra POHLÍDAL.

 

Makový Vítězslav.