Družstvo:                      Juventus Bruntál "D"

Datum:                          25.9.2009

Čas:                               10:00 hod

Hřiště:                             SPŠ  Bruntál

Soupeř:                         Vrbno p. Pradědem

Výsledek utkání:          vítězství Vrbna p. Pradědem       8:0

Utkání proběhlo bez závad, bez zranění hráčů. Žádná ze stran neměla k průběhu utkání námitek.

Hráči obou stran předvedli bojovné výkony a velkou snahu vyhrát. Hra se v první polovině utkání odehrávala více v našem obraném pásmu a snažili jsme se bránit útokům protihráče. Bohužel přes všechnu snahu v poločase jsme prohrávali 5:0.

V druhém poločase se už naši malí fotbalisté dostávali častěji na polovinu soupeře, měli příležitosti ke gólu, bohužel neměli štěstí a protihráč v rychlých přesunech do našeho obranného pásma přidal ještě 3 góly do naší brány. Přesto bych chtěla všechny hráče pochválit za bojovnost, kterou předvedli a hlavně pochválit brankáře Matěje Žatku za výborné zákroky v naší bráně, bez kterých by scóre bylo mnohem vyšší. S přáním mnoha úspěchů v dalším zápase