Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mistrák A týmu v Moravském Kočově

Zpráva z utkání

 

Družstvo:                                Juventus Bruntál "A"

Datum:                                   25.9.2010

Čas:                                        08:30 hod

Hřiště:                                     Moravskoslezský Kočov

 

Soupeř:                                  TJ Olympia Bruntál

 

Výsledek utkání:                    vítězství Juventus "A" 0 : 7 (0 : 3)

 

Střelci branek:                      Žmolík 3, Goněc 2, Kubičík Matěj, Klímová

                                              

 

Rozhodčí:                               domácí

 

Utkání proběhlo bez závad, bez zranění hráčů. Žádná ze stran neměla k průběhu utkání námitek.

 

Zhodnocení výkonu

 

Hodnotit dnešní výkon je poněkud složité. Trenér se správně rozhodl experimentovat s rozestavením hráčů, zkoušet různé hráče na různých postech. K zápasu jsme přistupovali – při vší úctě k soupeři – jako k lepšímu tréninku, ale nepředpokládali jsme, že ho hráči v tréninkovém tempu odehrají. Ne, v tomto utkání jsme nechtěli nastřílet co nejvíce gólů. Náš cíl byl poněkud jiný. Bohužel jsme ho splnili jen tak napůl. Brali jsme sice 3 body za povinné vítězství, ale nepodařilo se zcela zapojit více do hry hráče, kteří nejsou obvyklými tahouny družstva. Dílem to bylo jejich vlastní pasivitou, dílem neplněním pokynů, které trenér udělil před zápasem těm, kteří obvykle tvoří hru. A bohužel k tomu přispěli i někteří netrpěliví rodiče, kteří především v druhé půli nabádali – v rozporu s trenérovými pokyny – svoje ratolesti k samostatnému pronikání a zakončování, zatímco se od nich očekávala rozehrávka. Hráči pak zřejmě v obavách, že přijdou o sobotní oběd, plnili spíše přání rodičů, než pokyny trenéra. A tak se stalo, že například takový Matěj Kubičík, který se aktivně několikrát pěkně nabízel ve výhodné  pozici sám před brankou soupeře, po několika zbytečných střelách hráčů, od nichž měla směřovat přihrávka na něj, to poté vzdal, svoji aktivitu výrazně omezil a již se nenabízel. Kdy jindy, než v podobných utkáních, zapojit do hry všechny hráče, zvednout jejich sebevědomí tak, aby ho dokázali prodat v zápasech daleko náročnějších? Takže první z relativně snadnějších zápasů, které nás teď čekají, se nám, co se splnění cílů týče, moc nevyvedl. Očekávali jsme větší aktivitu a snahu se prosadit. Jediný hráč, který zaslouží uznání, byl brankář soupeře, jenž zlikvidoval mnoho šancí našich hráčů, i když ti mu jeho práci usnadňovali nedostatečným důrazem při zakončování. Snad budeme úspěšnější v následujících kolech.

- foto z utkání zde - 

Popisovat jednotlivé gólové situace tentokrát nebudeme. Některé ze střel, po kterých padly branky, byly sice pěkné, ale nebyla zde akce, která by nějak výrazně zaujala.

 

Sestava JUVENTUS "A":   Šidlák Jaroslav, Fiala Jan, Kubičík Matěj, Vintrlík Štěpán, Goněc Matěj, Malíšek Rostislav, Balintová Nikol, Žmolík Patrik, Kubičík Jakub, Klímová Marie

 

Zápis provedl:             Milan Vintrlík