Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mistrovské utkání JUVENTUS B vers. Město Albrechtice

 

KMS Juventus Bruntál „B“   x  FK AVÍZO Město Albrechtice 

 

Datum utkání: 7.10.2010 od 16:00 hod.

Místo:  Široká Niva - travnaté hřiště

Výsledek utkání: 3 : 2  (poločas 3 : 1)

 

Sestava Juventusu Bruntál „A“:

Brázdil Jakub, Černík Ondřej, Fňukal David, Hanel Michal, Kostelanský Jakub, Pušková Anna, Pušková Tereza, Staščák Jan, Ščudla Adam, Šíbl Jakub, Zouhar David.

 

Dnes jsme nastoupili k dalšímu utkání v okresním přeboru starších přípravek proti družstvu  FK AVÍZO z Města Albrechtice. Hrálo se za slunečného a teplého počasí. Naši hráči se rozehrávali pomalu, a tak se v úvodu utkání hrálo spíše ve středu hřiště. Hře  obou družstev chyběla rychlost a přesné přihrávky. V 7. minutě převzal Adam Ščudla na polovině hřiště výkop našeho brankáře, běžel sám na branku soupeře a z poměrně velké dálky vstřelil náš vedoucí gól. Poté jsme si vytvořili několik šancí, ale chybělo důraznější a přesnější zakončení. Druhý náš gól dal v 12. minutě Jakub Šíbl střelou zblízka do prázdné brány po pěkné přihrávce Davida Fňukala. Po nedůrazném odkopu soupeře vstřelil třetí gól Adam Ščudla. Po třetí brance naši hráči trochu polevili a soupeř se začal dostávat více do hry a z mírné územní převahy vytěžil sérii rohových kopů a nastřelenou boční síť naší branky. V závěru prvního poločasu po kontaktu se soupeřem upadl Michal Hanel, rozhodčí nepřerušil  hru, ale naši hráči na chvíli přestali hrát. Soupeř toho využil a  neobsazený hráč zblízka vstřelil gól. V poločase tedy bylo skóre utkání 3 : 1 pro Juventus Bruntál.

 

V druhém poločase bylo utkání velmi vyrovnané. Naši hráči se více soustředili na hru dopředu a z toho plynulo, že jsme si vytvořili více brankových příležitostí, ale zároveň  jsme nedůslednou hrou v obraně umožnili to samé soupeři, který z protiútoku snížil na rozdíl jediné branky. Do konce utkání si hráči obou družstev vytvořili ještě několik brankových příležitostí, ale ke vstřelení gólu měli blíž hráči FK AVÍZO. Třikrát šel jejich  hráč sám na naši branku, ale naštěstí ve dvou případech skvěle zakročil náš brankář Ondřej Černík a jednou se v poslední chvíli stačil vrátit Jakub Brázdil.

V druhém poločase naši hráči své šance neproměnili a utkání jsme tedy vyhráli 3 : 2.

Střelci branek:

Za Juventus:   Ščudla 2x,  Šíbl 1x

Za FK AVÍZO: Hanslík 1x, Kmínek 1x