Jdi na obsah Jdi na menu
 

MU : TJ Horní Benešov vers. JUVENTUS Bruntál A

Zpráva z utkání

 

Družstvo:                                Juventus Bruntál "A"

Datum:                                   28.8.2010

Čas:                                        9:00 hod

Hřiště:                                     Horní Benešov

 

Soupeř:                                  TJ Horní Benešov

 

Výsledek utkání:                    vítězství TJ Horní Benešov 1 : 0 (1 : 0)

 

Střelci branek:                        Fadrný

                                              

 

Rozhodčí:                               domácí

 

Utkání proběhlo bez závad, bez zranění hráčů. Žádná ze stran neměla k průběhu utkání námitek.

 

Zhodnocení výkonu

 

K prvnímu utkání v novém soutěžním ročníku a v okresním přeboru starších přípravek jsme nastupovali po vydatném dešti, který se pak v průběhu druhého poločasu opakoval, takže pro naše hráče to nebyla vůbec jednoduchá záležitost.

Přesto holky a kluci odehráli vcelku vyrovnané utkání, v němž měli mírně navrch herně i co se týče šancí domácí. Nedostatky jednotlivých hráčů v síle a rychlosti jsme kompenzovali bojovností a snahou o kombinační hru, která se místy vcelku dařila, i když byla na začátku sezóny poznamenaná mnoha nepřesnostmi.

Klání jsme začali bez bázně a hany a poctivou obrannou hrou jsme soupeři nedovolili jít do zakončení a naopak první vážnější akce byla na našich kopačkách, ale střela Jana Fialy nakonec k úspěchu nevedla. O výsledku prvního poločasu a potažmo i celého zápasu tak rozhodla krátce před přestávkou naše chyba při přebírání výkopu soupeřova brankáře, ze které vyústila ukázková akce benešovských, kdy od levé čáry zhruba v polovině hřiště vyslal domácí hráč přesný křižný centr za naše obránce, kde si hráč Fadrný míč pěkně zpracoval a postupujíc sám na našeho gólmana, tomuto nedal šanci.

Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil až do okamžiku, kdy jsme začali hrát vabank. Ve snaze o vyrovnání jsme přeskupili sestavu, více se tlačili dopředu a soupeř našich okének v obraně využíval k průnikům, které jen díky skvělým zákrokům Jardy Šidláka či případné nepřesnosti zakončujících hráčů neskončily gólem v naší síti. Naši hráči však nezůstávali pozadu a vypracovali si ke skórování nejméně dvě velice dobré příležitosti, které však bohužel nebyly využity. Příliš nám nepomohlo ani počasí, když se celkem silný protivítr, který se v průběhu druhého poločasu zvedl a přihnal další dešťová mračna, podepisoval na nepřesnosti v naší kombinaci.

Přesto lze hodnotit naše první vystoupení v okresním přeboru starších přípravek pozitivně. Hráči fyzicky příliš nezaostávali a na úvod sezóny prokázali slibnou formu, která – doufejme – s přibývajícími zápasy a tréninkovými jednotkami nejenže vydrží, ale bude mít i stoupající trend.

Sestava JUVENTUS "A": Šidlák Jaroslav, Fiala Jan, Kubičík Matěj, Vintrlík Štěpán, Goněc Matěj, Malíšek Rostislav, Balintová Nikol, Žmolík Patrik, Kubičík Jakub, Klímová Marie a v druhém poločasu Rybár Adam (vedoucí družstva se přimlouvá, aby byl zakoupen Rybárovým funkční budík, díky němuž příště tito dorazí k utkání včas :-D).

 

Zápis provedl:             Milan Vintrlík