Jdi na obsah Jdi na menu
 

Přátelák ročníku 2002 v Krnově

23. 8. 2010

Náš klub reprezentovali tito hráči: Jaroslav Šidlák, Jan Staščák, Jan Chytil, Vojta Brňák, Vojta Makový, Michal Hanel, Michal Ďurika, Nikol Balintová, Filip Žatka, Ondra Černík, Ondra Svoboda.

10.jpg

Utkání se hrálo za krásného a velmi teplého počasí na umělé trávě v Krnově. Hrálo se 3 x 20 minut.

První třetina byla vyrovnaná, možnosti dát branku byly na obou stranách, ale jako první se ujali vedení hráči Juventusu, kdy po krásné přihrávce Michala Hanela skóroval Honza Staščák. Krnov však vzápětí také skóroval a stav byl 1:1. Další branka se dostavila po chybě obrany Krnova, kdy míč převzal opět Honza Staščák a šel sám na branku, kterou proměnil. Ale jako v prvním případě i teď Krnov po krátké chvíli vyrovnal. První třetina skončila nerozhodně 2:2.

2.jpg

Druhou třetinu začali aktivněji hráči Krnova. Ale úspěšnější byla pro naše hráče, vyhráli jsme ji 2:0. Za náš tým skóroval Honza Staščák, obě branky dal hlavičkou.
1.jpg

Ve třetí třetině se hra přenášela z jedné strany na druhou, jako první dal branku Krnov a snížil tak náš náskok na jedinou branku. Avšak zanedlouho se náš náskok opět zvýšil. Vojta Makový zachytil odražený míč od brankáře a zvýšil na 5:3.
12.jpg

V závěru utkání ještě přidal branku Michal Ďurika a upravil tak skóre na konečných 6:3 pro Juventus.

Na závěr  kopali hráči a hráčky penalty.

24.jpg

Byla to pro nás dobrá příprava a také zkouška, protože soupeře z Krnova přivítáme v podzimní části okresního přeboru v Široké Nivě.

Stručné hodnocení zápasu poskytl i trenér družstva pan Martin Bílka : Utkání bylo většinu hrací doby velmi vyrovnané. Vítězství nelze přeceňovat, protože po dohodě se soupeřem hráli za naše družstvo tři hráči ročníku 2001. Utkání bylo velkým přínosem, protože odhalilo v naší hře mnohé nedostatky. Zejména se ukázalo, že hráči, kteří pravidelně absolvují tréninky, jsou mnohem vyhranější a jsou na mistrovské zápasy lépe připraveni. Přestože mám k výkonu hráčů mnohé připomínky, tak přesto všem děkuji za aktivní přístup k zápasu. Chtělo by to však více aktivity v samotném zápase. Děkuji také přátelům z pořadajícího oddílu za pozvání a za dobrou sportovní atmosféru.

21.jpg