Jdi na obsah Jdi na menu
 

Přátelák v Horním Benešově

14. 8. 2010

Na pozvání našich přátel z klubu TJ Horní Benešov jsme sehráli kvalitní zápas. Náš klub reprezentovalo těchto 8 hráčů : Petr Bilík, Adam Venera, Dominik Rada, Anička Bilíková, Ondřej Svoboda, Vojtěch Brňák, David Rada a Martinka Bilíková.

Utkání se hrálo za pěkného počasí na skvělém trávníku. Hrálo se 3 x 15 minut. Od prvních okamžiků naši hráči využívali výškové i věkové převahy a soupeře jsme dostali pod tlak. Domácí hráči vedení Jaroslavem Kovářem se však překonávali a hráli velmi obětavě. Výsledkem bylo velmi krásné utkání, které bylo velkým přínosem pro hráče obou družstev. Utkání skončilo našim vítězstvím, ale výsledek nebyl rozhodující. Mnohem důležitější bylo, že si hráči před zahájením mistrovské sezóny zahráli a že si vyzkoušeli hru i kombinaci  ve velmi netradiční sestavě.

Branky našeho družstva vstřelili : 2 x Vojtěch Brňák, 2 x Adam Venera a 1x Ondřej Svoboda.

Velmi příjemným překvapením byl výkon Davida Rady, který hrál kvalitně v obraně i v útoku. Rovněž hra našich brankářů byla velmi dobrá. Na tomto důležitém postu se postupně vystřídali : Martinka Bilíková, Anička Bilíková a Adam Venera. Dobrý výkon však podali i ostatní hráči a proto všem patří uznání i poděkování.

Poděkování posíláme i pořadatelům. Jednak za pozvání a pak také za vytvoření milé atmosféry. I z tohoto důvodu budeme pokračovat ve spolupráci dalšími přípravnými zápasy či společnými herními tréninky.