Jdi na obsah Jdi na menu
 

Přerov - střibro z turnaje ročníku 2002

28. 3. 2010

Posledního letošního halového turnaje v kopané mladší přípravky se zúčastnili v přerovské sportovní hale mladí fotbalisté Juventusu Bruntál. Bruntálští nastoupili k turnaji v sestavě Michal Hanel, Jan Staščák, Vojtěch Makový, Hynek Lezna, Michal Ďurika, Jan Chytil a Ondřej Svoboda

Obrazek


Mladí fotbalisté Juventusu hráli ve skupině B společně s týmy FC Vítkovice, Sokol Čechovice, Spartak Hulín a Viktorie Přerov.

Na cestě za úspěchem na přerovském turnaji porazili Bruntálští postupně Sokol Čechovice 2:1 (obě branky vstřelil Staščák), Spartak Hulín 7:1 (tři branky vstřelil Staščák, dvě Hanel a po jedné brance zaznamenali Ďurika a Makový).

V dalším zápase zdolali bruntálští hráči Viktorii Přerov 1:0 po brance Makového. Jedinou porážku 0:3 zaznamenal bruntálský Juventus od celku z Vítkovic, která však na prvním místě Juventusu v základní skupině nic nezměnila.

V semifinále čekal na bruntálské malé fotbalisty celek Karviné, který skončil ve své skupině druhý. Juventus si proti tomuto soupeři vybojoval finálovou účast po vítězství v poměru 2:1 po brankách Hanela a Staščáka. Druhým finalistou se stali hráči FC Přerov, kteří zdolali v semifinále městského rivala Viktorii Přerov 4:1.

Finálový zápas mezi Juventusem Bruntál a týmem FC Přerov přinesl oboustranně bojovný průběh a o vítězství se hrálo až do samotného konce. Po něm se však radovali domácí hráči FC Přerov, kteří zvítězili poměrem 2:1, a získali tak pohár pro nejlepší tým přerovského klání. Jedinou branku bruntálského celku zaznamenal Hanel.

Juventus Bruntál i tak svým druhým místem na turnaji potvrdil letošní výbornou halovou sezonu.


Tabulka skupiny B:
1. Juventus Bruntál– 9 bodů
2. Viktorie Přerov       – 7
3. FC Vítkovice B       – 7
4. Sokol Čechovice  – 5
5. Spartak Hulín       – 0

Tabulka skupiny A:
1. FC Přerov       - 10 bodů
2. MFK Karviná    – 8
3. FC Kuřim         – 7
4. FC Vítkovice A – 3
5. Sokol Vrbno    – 0


Výsledky o umístění:
O 9. – 10. místo: Vrbno – Hulín 7:0, o 7. – 8. místo: Čechovice - Vítkovice A 2:1, o 5. – 6. místo: Kuřim – Vítkovice B 1:3, o 3. – 4. místo: Karviná – Viktorie Přerov 4:0, o 1. – 2. místo: Juventus Bruntál – FC Přerov 1:2.

Konečné pořadí turnaje:
1. FC Přerov, 2. Juventus Bruntál, 3. MFK Karviná, 4. Viktorie Přerov, 5. FC Vítkovice B, 6. FC Kuřim, 7. Sokol Čechovice, 8. FC Vítkovice A, 9. Sokol Vrbno pod Pradědem, 10. Spartak Hulín.

Obrazek