Čas: 14:00 hod.

Místo: travnaté hřiště SPŠ

Výsledek utkání: vítězství Juventus 10:1

Za náš tým nastoupili:   Vojtěch Brňák, Vojtěch Makový, Jan Chytil, Michal Ďurika, Filip Žatka, Matěj Žatka, Adam Venera, František Gecašek, Ondřej Svoboda, Hynek Lezna

Utkání se hrálo za pěkného počasí a skoro celý průběh byl v režii hráčů Juventusu.

Jako první skóroval František Gecašek a zanedlouho přidal druhou branku Vojta Makový.

Horní Benešov snížil na 1:2 po výkopu našeho brankáře, který se trefil přímo na nohu soupeři, ten neváhal a kopl míč zpět směrem na naši branku a byl z toho gól.

I přes neřestnosti našich hráčů se hra odehrávala většinou na půlce soupeře. Třetí branku přidal Vojta Makový střelou z dálky a do poločasu stačil Vojta dát ještě jeden gól. Poločas skončil 4:1 pro Juventus.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Benešov se sice dostal na naši půlku, ale nevytěžil z toho nic. V druhé půli se do seznamu střelců zapsali Vojta Brňák, Franta Gecašek, Filip Žatka a Matěj Žatka zaznamenal hattrick. Druhý poločas jsme vyhráli v poměru 6:0.

Celý zápas jsme vyhráli 10:1 .

Některé akce našich hráčů byly jako vystřižené z učebnice. Ovšem byly tam i takové, které by se již stávat neměly a kluci by si na ně měli dávat pozor.

Byla to pro nás příprava na nadcházející mistrovské utkání, které budeme hrát v sobotu s Horním Benešovem na jejich hřišti.