Jdi na obsah Jdi na menu
 

roč. 2002 - Zpráva z turnaje v Hlučíně


FC Hlučín A + B, FK Krnov, Ružomberok, JUVENTUS Bruntál, Valašské Meziříčí, AS Trenčín, FK Senica, Jiskra Rýmařov, Tescoma Zlín, Slavia Opava, Slovan Bratislava 

Výše uvedených 12 družstev se utkalo na turnaji v Hlučíně. Počet družstev byl značný, což se projevilo na délce hrací doby a zejména na délce přestávek mezi utkáními. Sotva se naši hráči dostali do tempa, tak je zase čekala hodinová pauza. Přesto jsme se stím vyrovnali a na turnaji jsme zanechali u soupeřů dobrý dojem, což se projevilo i tím, že nás k dlouhodobé spolupráci vyzvali soupeři z Bratislavy, Senice i Ružomberoku. 

V samotné hře jsme střídali dobré i horší okamžiky. Velmi dobře se nám dařila útočná hra, ale slabiny jsme měli občas v obraně. Tomu odpovídaly i výsledky. Něco jsme vyhráli, něco remizovali a něco prohráli. 

Vrcholem pro naše hráče i rodiče bylo poslední utkání se Slovanem Bratislava. Ačkoliv již bylo pozdní odpoledne, tak hráči obou družstev hráli v neuveřitelném tempu s maximálním nasazením. Utkání skončilo v normální hrací době 2:2. O celkovém pořadí tak museli rozhodnout pokutové kopy. Rozhodlo se až v sedmé sérii. Byl to nervák se šťastnějším koncem pro soupeře.

Přesto v celé naší výpravě vládla spokojenost. 

- fotografie :

- Foto z turnaje ze dne 20.11.2010 zde -