Hřiště      :  Široká Niva

Soupeř    :  KARLOVICE

Výsledek  utkání  :      11 : 0    pro  JUVENTUS  BRUNTÁL  A

Za tým Juventus  A  nastoupili : Makový Vojtěch, Hanel Michal, Pohlídal Ondřej, Svoboda Martin (K), Hájek Michal, Šíbl Jakub, Staščák Jan, Machovský Lukáš, Gecašek Franta a Mička David.

Hrálo se za slunečného, příjemného, podzimního počasí v Široké Nivě. Na úvod je třeba podotknout, že tým JUVE-A byl oslaben o většinu hráčů ročníku 2001, proto byli do zápasu přizváni 3 hráči nižšího ročníku.  I přes toto zdánlivé oslabení se už od začátku utkání jmenovaní zapojili aktivně do hry. Hra byla zcela v režii Juventusu, kdy naši tlačili na soupeře téměř bez přestávky. Podle toho také skončil první poločas a to poměrem 6:0. Góly dávali: Gecašek Franta 2x, Staščák Honza 2x, Hanel Michal 1x a Svoboda Martin (K) 1x.

Ve druhém poločase, vzhledem k dosavadnímu výsledku trenér zamíchal v týmu s posty, aby si vyzkoušel další možné varianty hry. Naši se ani vzhledem k tomuto faktu neztratili, ba naopak, nastříleli dalších 5 gólů: Makový Vojta 2x, Mička David 2x. No a další dal dokonce náš brankář Michal Hájek, který proměnil nařízenou penaltu, jinak si na míč moc nesáhnul :-D

Naši kluci opět vyhráli, za což je musíme pochválit a popřát jim stejný průběh i v jarní části soutěže.