Jdi na obsah Jdi na menu
 

ATIS CUP z pohledu diváka a rodiče

18. 12. 2011

Poděkování

V sobotu proběhl turnaj ročníku 2002 na SPŠ a podle mě byl opět velice zdařilý. To, že se taková akce může uskutečnit je zásluha řady lidí, kteří působí jako jakési soukolí a bez nichž by se takováto sportovní akce jen těžko mohla uskutečnit. Jsou to trenéři, rozhodčí, obsluha v bufetu a prodejkyně cukrovinek, moderátor, zapisovatelé výsledků, maminky cukrářky, sponzoři z řad rodičů a jistě jsem na někoho ještě zapomněl. Všem je potřeba vzdát velký dík.

V tomto soukolí však vyčnívá jedno velké kolo, hnací, bez něhož by se celý strojek rozpadl. Tímto hybným kolem jsou manželé Makoví. Možná jen málokdo ví, kolik času a energie věnovala Klára s Víťou tomu, aby vše klaplo, turnaj byl úspěšný a to jak herně a organizačně tak i hospodářsky. Dovolím si tedy jen naznačit: shánění cen, zboží k prodeji- alko, nealko, pivo, chlaďák, pečivo, mnohaměsíční korespondence a telefonáty se soupeři, nákup medailí, zajištění a příprava pamětních cen pro soupeře i jejich trenéry, distribuce pozvánek, prezentace a propagace turnaje, dále spousty jednání se sponzory, fyzického chystání a následné likvidace, skladování zásob a kdoví co ještě.

Nebývá v našem klubu příliš zvykem někoho moc chválit (kromě dětí, které si to zaslouží vždy) ale udělám výjimku (možná i pod dojmy čerstvé události v naší zemi):

mám potřebu Kláře a Víťovi hodně poděkovat za to, že se na ně může ročník 2002 spolehnout. Takže: DÍKY !

MŽ - rodič