Jdi na obsah Jdi na menu
 

Další vítězství žákovského družstva

23. 9. 2012

Na utkání jsme se velmi těšili a příprava na zápas proběhla v týdnu i v den utkání k plné spokojenosti realizačního týmu. V utkání jsme však byli oslabeni o hráče, které jsme vyslali k utkání první žákovské ligy a o dva nemocné klíčové hráče.

Soupeř byl na tom ještě hůře. Přijel oslaben o šest hráčů základní sestavy a přijel bez náhradníků. To náš trenér měl na lavičce k dispozici 7 hráčů, a to byl klíčový faktor zápasu. V úvodu byl zápas vyrovnaný. Snažili jsme se hrát v co největším tempu. Trenér našeho družstva střídal vždy všech 7 hráčů najednou a po třetím střídání již soupeř logicky tempu nestačil a naše družstvo začalo svou herní převahu úročit střílením branek.

Vysoká výhra i zisk tří bodů těší. Utkání však nepřineslo objektivní srovnání úrovně obou celků, protože soupeř byl značně oslaben. Přesto, zejména v prvních 30-ti minutách, ukázal, že má kvalitní fotbalisty. Odveta se hraje 13.10.2012 a bude to jistě utkání dramatické.

Vítězstvím jsme se dotáhli na čelo tabulky. Nyní bude nutné bodovat i v dalších zápasech. Nejprve nás čeká družstvo SK Zátor. Pokud bude přístup všech hráčů i nadále stejně svědomitý, tak bychom k utkání mohli jet jako mírní favorité.