Jdi na obsah Jdi na menu
 

Důležité vítězství A-družstva žáků

24. 10. 2012

 

 

K utkání se dostavilo 17 hráčů a byli jsme téměř v optimální sestavě.
Z obvyklé sestavy chyběl jen David Zouhar, Martina Bilíková, Oleh Kulchytskyy, Ondřej Černík, Petr Haník a Patrik Puška.

Na zápas se došlo podívat i nezvykle velké množství diváků. Sledovali přímý souboj o čelo tabulky.

V úvodu utkání nás soupeř dostal pod tlak. Naše obrana zejména díky výkonu Jakuba Brázdila a Matěje Kubičíka však pracovala výborně a navíc je jistil špičkový výkon brankáře v podání Nicolase Oláha.

Postupem času se naše záloha zlepšovala a hra se vyrovnala. V této fázi hry byli skvělými hráči hlavně Petr Mlček, David Fňukal. Jindřich Bílka,  Jakub Kubičík, Dominik Hluchník a Jan Pavlíček.

Značnou bojovnost ukázal i Jan Štys a Dominik Typlt.  Jeden z jeho průniků soupeř zastavil jen za cenu faulu a z přímého kopu jsme se ujali vedení, když nejlepší orientaci v pokutovém uzemí prokázal David Kupka, který skvěle usměrnil střílený centr a dostal náš tým do vedení, které vydrželo až do poločasu.

Druhý poločas začali  hráči JUVENTUSU hrát ve větším tempu a hned to bylo znát. Klíčovými hráči těchto chvil byli Rostislav Malíšek, Oleh Kulchytskky, Jan Fiala a Adam Rybár.

Výsledkem zlepšeného výkonu jsme hráli i pohledný fotbal. Soupeř byl sice převážně vyšších postav, ale naši hráči byli lépe technicky připravení a když navíc občas i dobře kombinovali, tak jsme získali převahu a přidali jsme další tři branky.

K vysoké úrovni zápasu přispěl i soupeř, jehož mnozí hráči hrají na střídavý start i krajskou soutěž v kategorii starších žáků.

Vítězství nad kvalitním soupeřem potěšilo, ale ještě více byl realizační tým spokojený s předvedenou hrou.

Poslední podzimní zápas hrajeme v v Bohušově, v sobotu 27.10.2012. Odjezd autobusu je v 11.00 hod.

tabulka-zaci-2.jpg