Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sezóna byla zakončena vítězstvím

27. 10. 2012

Hrálo se za extrémního chladu a prakticky celé utkání padal sníh s deštěm. Terén byl však převapivě velmi kvalitní, takže i za nepříznivého počasí se hrál nadprůměrný fotbal. Zejména v prvním poločase, kdy hráči obou družstev nebyli příliš prokřehlí. Měli jsme výraznou převahu a za celý první poločas soupeř naši bránu neohrozil.

V poločase pořadatelé připravili hráčům teplý čaj. Obě družstva se sešla v klubovně a byla fajn nálada. Kdo mohl, tak se převlékl či přezul do suchého. Do druhého poločasu do té ukrutné zimy se nikomu nechtělo. Přesto na hvizd rozhodčího jsme šli hrát. První potíž nastala na postu našeho brankáře. Nikdo nechtěl chytat, protože všichni naši hráči viděli, že v prvním poločase byl brankář  bez práce a jen mrznul. Nakonec se pro kolektiv obětoval David Zouhar. Hráči i realizační tým to ocenili.

Druhý poločas už byla jen bitva. Hráči obou družstev se více soustředili na boj se zimou a deštěm, než na fotbal. Přesto byli všichni velmi stateční.

Ihned po utkání jsme spěchali do autobusu. Bylo v něm teplo a domů jsme odjížděli spokojeni.

Poslední podzimní zápas byl drsný, ale sezóna žáků i všech ostatních soutěžních družstev Juventusu byla úspěšná.

Již nyní lze rok 2012 hodnotit jako jeden z nejlepších v historii našeho klubu.