Jdi na obsah Jdi na menu
 

Stříbro a bronz z Lichnova

5. 12. 2012

Zajímavý model pro turnaje žáků zvolili pořadatelé z Lichnova. Dopoledne se hrál turnaj mladších žáků a odpoledne pak turnaj starších žáků. Hrálo se v nádherné tělocvičně a organizačně byl turnaj perfekně připraven. Děkujeme tímto kolegům z Lichnova za pozvání i za skvělý průběh obou turnajů.

V turnaji mladších žáků nás reprezentovali: Ondřej Svoboda, Jan Neuwirt, Lukáš Machovský, David Mička, Filip Žatka, Hynek Lezna, Matěj Žatka, René Szcurek a Jakub Mička.

Družstvo trenérsky vedl pan Martin Žatka. Dle jeho hodnocení byl výkon všech hráčů velmi kvalitní. Pouze v utkání s věkově staršími Brumovicemi se hráči nedokázali i přes velkou bojovnost prosadit. Druhé místo je velkým úspěchem.

V turnaji starších žáků nás reprezentovali: Martina Bilíková, David Zouhar, Patrik Puška, Aneta Jelínková, Jakub Kubičík, Jan Štys, Petr Hořínek, Matěj Kubičík, Rostislav Malíšek a David Kupka. 

Družstvo trenérsky vedl pan Karel Šujan a kapitánem si hráči zvolili Jakuba Kubičíka. Na turnaji jsme sehráli celkem čtyři utkání, každé v délce 20 minut. Přestože jsme měli v týmu spoustu mladších žáků, tak v konfrontaci s věkově staršími soupeři naši hráči obstáli na výbornou.

Pěkný turnaj, pěkná hra, výborná organizace a nečekaný zisk třetího místa - to jsou pozitiva daného dne. Úplně největším zážitkem však bylo sledovat radost hráčů ze samotné hry. Díky.