1) Okresní přebor žáků:          Juventus A  vers. Zátor               - 9:0

2) Okresní soutěž žáků:           Juventus B  vers. Sl. Rudoltice  - 3:3

3) Okr. přebor st. přípravky:    Juventus A  vers. Karlovice        - 9:1

4) Okr. přebor st. přípravky:    Juventus B  vers. Chomýž        - 10:2

5) Okr. přebor ml. přípravky:    Juventus C  vers. Slavoj C       - 11:2

6) I.liga žákyň:  LADIES Juventus   vers. Slovácko                -  0:0
                             LADIES Juventus   vers. Baník Ostrava       -  5:2
                             LADIES Juventus   vers. Zbrojovka Brno     -  0:7

Komentáře:
žáci A: k utkání proti Zátoru jsme nastoupili jako favorité. Prvních 15 minut byl výkon našich hráčů špičkový. Při vedení 3:0 jsme však přestali hrát fotbal a hráči začali hrát příliš individuálně bez žádného efektu. V poločase trenér s hráči vedl důrazný pohovor a výsledkem pak byla  zlepšená hra i růst skóre. Přesto výkon našeho družstva lze celkově hodnotit jako podprůměrný. Pochvalu si zaslouží jen Rostislav Malíšek, David Zouhar, Petr Mlček, Adam Rybár a střelec 5-ti branek Jan Pavlíček.

žáci B: V utkání zaznamenal tři nádherné branky Patrik Puška a excelentní výkon předvedl Jakub Brázdil. Jinak toto utkání patří do kategorie zápasů, na které je lepší ihned zapomenout, protože některé fáze zápasu byly pro příznivce mládežnické kopané velkým zklamáním. Nikdo z příznivců našeho klubu si již nepřeje zažít něco podobného.

Starší přípravka, A-tým: Taktiku družstva postavil trenér na precizním výkonu stopera Ondřeje Svobody, střelecky disponovaném Filipu Žatkovi a bojovném výkonu Reného Szcurka, Jana Neuwirta a Lukáše Machovského. Když se k tomu připočte dobrý výkon i ostatních hráčů a hráček, tak o výsledku utkání nebylo pochyb.

Starší přípravka, B-tým: komentář k zápasu najdete v samostatném příspěvku na klubových webových stránkách.

Mladší přípravka, C-tým: komentář i fotografie k vítěznému městskému derby  najdete v samostatném příspěvku na klubových webových stránkách.

LADIES Juventus: komentář s fotografiemi se připravuje a bude zveřejněn v nejbližších dnech. Již nyní lze prozradit, že dívky pod trenérským vedením pana Vladimíra Pušky dosáhly v první lize žákyń famózního výsledku. Po třech odehraných zápasech jsou na průběžném druhém místě, což je zatím kvalifikuje k účasti na zápasech o Mistra ČR. Další zápas hrají v sobotu 6.10.2012 na měststkém stadionu v Bruntále.
        Přijďte se na první ligu všichni podívat!!!