Vítězství žáků v Okresním přeboru

K nedělnímu zápasu jsme nastupovali s mírnými obavami. Kádr byl totiž oslaben o 5 hráčů, kteří ve stejnou dobu hráli první žákovskou ligu ve Frýdku - Místku. Místo nich tedy byli nominováni nováččci, kteří za sebou mají jen minimum zápasových zkušeností.

K utkání se nakonec dostavilo 19 hráčů Juventusu Bruntál. Úvod zápasu byl vyrovnaný, postupem doby jsme však získali herní převahu a poločas jsme vyhráli v poměru 4:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se značně obměněnou sestavou i s jiným herním rozestavením a hlavně s cílem naučit se přechodovou útočnou fázi. Hráči si teprve zvykají na skutečnost, že se oproti přípravce již hraje na ofsajdy. Na utkání byl ze strany OFS delegován kvalifikovaný rozhodčí. Když se k tomu tedy přidá i přísné ale spravedlivé posuzování ze strany  rozhodčího, tak naši hráči jen ve druhém poločase skončili asi 20x v ofsajdovém postavení

V těchto fázích zápasu byl pro celkový výsledek důležitý výkon našeho brankáře. A výkon to byl značně nadprůměrný. David prokázal, že na tomto postu je pro družstvo nenahraditelný.

Skvělý výkon brankáře postupně doplnili i všichni ostatní. Vítězství našeho družstva bylo zasloužené.

I přes vítězství utkání ukázalo, že nás čeká ještě mnoho práce. Avšak práce příjemné, na kterou se již nyní těším, protože je zdrojem radosti pro hráče, rodiče i fanoušky.