Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výsledky družstev Juventusu ze dne 6.10. a 7.10.2012

7. 10. 2012

1) Okresní přebor žáků:          Juventus A  vers. Zátor               - 8:2

2) Okresní soutěž žáků:           Juventus B  vers. Karlovice      -  6:2

 

3) Okr. přebor st. přípravky:    Juventus A  vers. Juventus B         odloženo pro krajně nepříznivé klimatické podmínky

4) Okr. přebor ml. přípravky:    Juventus C  vers. Břidličná A    - 11:0

 

5) I.liga žákyň:  LADIES Juventus   vers. Slovácko                -  0:2
                             LADIES Juventus   vers. Baník Ostrava       -  2:1
                             LADIES Juventus   vers. Zbrojovka Brno     -  0:5

 

Komentáře:
žáci A: Utkání se hrálo za citelného chladu a hustého deště. Terén byl však překvapivě výborný, a to po celé utkání.  Ačkoliv jsme po fotbalové stránce neukázali nic oslnivého, tak přesto hráči zasluhují pochvalu. A to hráči obou družstev, protože i přes nepřízeň počasí hráli všichni s velkým nasazením. Pokud nikdo neonemocní, tak utkání lze hodnotit pozitivně, zejména s tím aspektem, že hráči jsou houževnatí a že mají velkou chuť do hry.
Realizační tým družstva také oceňuje velkou morálku družstva. K utkání se dostavilo 17 hráčů a tvoří dobrou partu.

žáci B: V utkání jsme byli oslabeni o 6 děvčat, která ve stejnou dobu hrála svůj ligový turnaj. Trenérskou premiéru zažil pan Martin Brázdil a bylo to z jeho strany i ze strany zbývajících hráčů velmi zdařilé vystoupení. Vítězství je cenné i z toho důvodu, že při déletrvající absenci obvyklého brankáře (již páté utkání v řadě) se tým dokáže i v oslabené sestavě prosadit jak herně, tak i střelecky. Družstvo Karlovic se prezentovalo kvalitním výkonem s výraznými individualitami. Oproti tomu náš trenér vsadil na kolektivní pojetí hry s rychlou kombinací a i díky tomu jsme nakonec slavili vítězství.  

Starší přípravka, A-tým + B-tým: Všichni jsme se těšili na nedělní klubové derby. Počasí však bylo proti. Celodenní vytrvalý déšť a silný vítr byly v daný den silnější než vůle hrát. Děti sice chtěli, ale s ohledem na enormní riziko ohrožení zdraví bylo utkání odloženo. Nový tremín sdělí hráčům jejich vedoucí družstev.

Mladší přípravka, C-tým: Značné zlepšení hráčů i celého družstva předvedli svěřenci trenérů Suchého a Bešty i v utkání proti Břidličné. Nejen, že jsme opět vyhráli, ale tentokrát jsme ani žádnou branku nedostali. Hráči nám dělají radost. Kéž to vydrží co nejdéle. Potěšitelné je i to, že se rozšiřuje počet střelců a zejména fakt, že kádr týmu je stále silnější.  

 

LADIES Juventus: v sobotu pořádal náš klub druhý soutěžní turnaj I.ligy starších i mladších žákyň. Turnaj měl nečekaně vysokou sportovní i společenskou úroveň. Hráčky Baníku, Juventusu, Slovácka i Zbrojovky by mohly být vzorem pro mnohé hráče. A to zejména neobvykle špičkovou fotbalovou kvalitou spojenou s radostí ze hry.

Bylo to krásné a k dobrému pocitu ze dne přispěla i kvalitní práce pořadatelů.

Komentář s fotografiemi se připravuje a bude zveřejněn v nejbližších dnech. 

Další zápas hrají LADIES Juventus v sobotu 20.10.2012 a třetí turnajové kolo pořádá Baník Ostrava.