Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dvě výhry v Chomýži

2. 11. 2013

K utkání cestovala obě družstva společně jedním autobusem.

Nejprve se hrálo utkání starších přípravek.  Na kvalitně připraveném hřišti jsme měli od úvodních minut převahu. Tu se nám dařilo i brankově vyjádřit. Kromě tradičních střelců (Adam, Jakub, David, Honza) se do střelecké listiny zapsal  i Jan a svůj první gól v této sezóně vsítila i Laura nádhernou střelou z přímého kopu.  Vítězství 15:0 zahřálo. 

Utkání žáků bylo vyrovnanější. Na zápas tentokrát jelo jen 15 žáků, takže trenér měl snadnou úlohu při střídání, které dělal v pravidelných intervalech. Střídání ucelených herních formací nám umožnilo držet vysoké tempo hry. K tomu se přidal špičkový výkon Ondřeje v brance. Utkání skončilo výhrou Juventusu v poměru 6:0. Třešničkou na dortu vydařeného zápasu byla branka Matěje. V plném běhu převzal polovysokou přihrávku, přešel přes tři obránce a střelou ze 14-ti metrů "vymetl pavučinu".

 Hrálo se za chladného počasí, ale všichni hráči tentokrát zahráli velmi dobře. Domů jsme cestovali spokojeni a tomu odpovídala i nálada hráčů a trenérů v autobuse. Tyhle okamžiky radosti z fotbalu jsou velkým povzbuzením do další práce.