Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hodnocení mistráků hraných dne 11.5.2013

11. 5. 2013

Mladší přípravka 

Utkání se hrálo na stadionu Slavoje Bruntál. Počasí bylo velmi špatné, takže se to projevilo i na účasti hráčů obou družstev. Rozhodně to však nemělo vliv na kvalitu fotbalu. Ten byl špičkový v podání obou družstev. Utkání bylo dlouhou dobu vyrovnané. Poté soupeř odskočil o několik branek, ale poslední dva góly vstřelili hráči našeho družstva. 

I přes prohru jsme byli ze hry našich chlapců nadšeni. 

Další utkání hrajeme již ve čtvrtek 16.5.2013 proti Krnovu na hřišti průmyslovky.

O víkendu pak hrajeme v sobotu 18.5.2013 od 10.00 hod taktéž na průmyslovce. 

 

Žáci 10+1

Utkání bylo poznamenáno kuriózním nedopatřením. Kustod našeho družstva vzal jen 14 ks zápasových trenýrek, takže tři hráči se do hry vůbec nedostali. Po zkušenostech z minulých zápasů trenér i tentokrát ponechal frekvenci střídání na hráčích samotných. Skvělou práci v tomto ohledu odvedla kapitánka družstva Martina Bilíková. U spoluhráčů měla až nečekaný respekt. V utkání chtěli všichni útočit. Včetně brankáře, který mnohdy pracoval s míčem až v pokutovém území soupeře. Takže nás soupeř z brejků trestal. Přesto jsme zvítězili poměrně jasně a po pěti jarních kolech máme 15 bodů. 

Příští utkání hrajeme v sobotu 18.5.2013 v Holčovicích od 15.00 hod. Autobus odjíždí ve 13.30

 

 

Starší přípravka

Družstvo pod trenérským dohledem pana Martina Žatky cestovalo na zápas do Karlovic. Již v autobuse byli hráči pořadatelem informováni, že hřiště je dosti mokré. Přesto se hrálo. Do zápasu jsme vstoupili velmi vlažně. Jako by všichni ještě spali. Po důrazném zákroku trenéra se hra zlepšila, takže jsme vyhráli. Domů jsme jeli mokří, nakonec však s dobrými pocity. 

Další utkání hrajeme v neděli od 15.00 hod na hřišti průmyslovky. Půjde o klubové derby proti družstvu Juventusu B. Pokud bude příznivé počasí, tak si vemte nádoby na lahodný mok, který bude podáván při zápase i po jeho skončení. 

 

žáci 7+1

Hráli jsme v Branticích, ve velmi krásném prostředí. Mnozí z našich hráčů byli okolím hřiště i samotnou kvalitou zázemí velmi unešeni. To samé již však nelze říci o naší hře. Individuálně to bylo sice výborné, ale po taktické stránce velmi špatné a obdržené góly byly katastrofou. Kapitánkou družstva byla Nikol Balintová, která svým devíti spoluhráčům ukázala, jak se má o vítězství bojovat. U kapitánky byla samozřejmě zvýšená motivace, protože hrála v domovské obci proti svým kamarádům. Přesto její příklad ostatní strhnul ke zlepšenému výkonu a nakonec jsme vybojovali vítězství. Zvláštní poděkování patří Onřeji Černíkovi za životní výkon a Patriku Puškovi za velký počet vstřelených branek. Golově se konečně prosadil i Petr Hořínek, který hraje vždy skvěle, ale teprve v tomto zápase  střelecky prokázal své kvality. 

Další utkání hrajeme v neděli 19.5.2013 od 13.30 hod v Bruntále. Hrajeme proti družstvu světlé Hory.