žáci: přátelák se Slavojem

14. 5. 2013

Hrálo se za slunečného počasí. Nejprve trenéři trnuli v obavách, zda přijde dostatek hráčů (hrálo se utkání reprezentace na MS v hokeji).

Nakonec měl každý trenér kromě základní jedenáctky dalších 7 až 9 hráčů na střídání. Nebyli jsme tedy kompletní, ale počet hráčů byl dostatečný. V prvním poločase nastoupila družstva v nejsilnějších sestavách, které z přítomných hráčů šlo postavit.

Bylo to vidět. Hrál se špičkový fotbal s fantastickým nasazením. Poločas skončil remízou 1:1.

Do druhého poločasu trenéři do hry poslali i hráče z lavičky. Kvalita mírně poklesla, ale nasazení zůstalo. Bylo vidět, že se hráči znají, že jsou spolužáci, kamarádi, ale na hřišti rivalové.

Ještě dvě minuty před koncem jsme drželi remízu, ale pak soupeř vstřelil branku a v utkání tak vyhrál Slavoj na Juventusem v poměru 4:3. Musíme sportovně uznat, že o tu branku byl soupeř lepší. Zejména výkon  Stanislava Slováka v pozici brankáře Slavoje byl perfektní.

I v našem celku jsme viděli skvělé výkony. Zejména Jakub Brázdil, Adam Rybár, David Zouhar a David Fňukal byli úžasní

Touto cestou děkujeme trenérovi soupeře panu Milanu Schovánkovi za přípravu a vedení zápasu.

Protože utkání bylo přínosem pro obě družstva, tak se v podobných zápasech utkáme vícekrát.