žáci 10+1: další výhra v Okresním přeboru

2. 5. 2013

Soupeř přijel k utkání s velmi mladým kádrem. Přestože jeho hráči hráli naplno, tak jsme měli celý zápas jasnou převahu. Střelecky se prosadili s různým počtem branek: Jan Pavlíček, David Fňukal, Jan Štys, Jakub Brázdil, Adam Rybár, Dominik Typlt, Tobias Talla, Ondřej Černík, Patrik Puška a Petr Mlček.

komentář trenéra Karla Šujana:

Bylo evidentní, že soupeř svůj tým buduje s dlouhodobou perspektivou a že za 2-3 roky bude mít velmi kvalitní družstvo. Nyní to však pro nás nebyl soupeř, který by nás donutil k vyjímečnému výkonu.
V prním poločase jsem chtěl po hráčích kombinační hru s využitím křídelních prostor. Ve druhém poločase jsem dal hráčům prostor k individuálním akcím. Oba herní styly ukázaly, na co se musíme v další práci soustředit. S výkonem hráčů jsem spokojen.

Chci touto cestou poděkovat domácím pořadatelům za přípravu hřiště. Bylo to výborné. Děkuji také vedení klubu, zejména panu Pavlu Zouharovi a panu Martinu Brázdilovi za zvládnutí několika zcela mimořádných událostí. Z řad rodičů děkuji panu Liboru Černíkovi za neocenitelnou pomoc při organizaci. Kdyby bylo více takových rodičů, tak by vše bylo snadnější.

Další utkání hrajeme v neděli 5.5. v Zátoru.
Autobus odjíží ve 13.00 hod.
Přihlášky hráčů e-mailem nebo formou SMS na číslo 603 78 21 76. Bude nominováno pouze 16 hráčů!!!  Nominace dle pořadí přihlášek.