žáci 7+1: Zpráva z Třemešné

30. 4. 2013

Hrálo se v pracovní den a tedy v den školní výuky. Na zápas se přihlásilo 13 hráčů, proto byli povoláni i dva hráči ze soupisky A-týmu žáků. Na zápas jsme jeli autobusem a hrálo tedy 15 hráčů, což trenérovi umožnilo střídat v pravidelných intervalech celé formace.

Hned vedle hřiště probíhala slavnost pálení čarodějnic. Utkání začalo s mírným zpožděním i za menší koncentrace hráčů obou družstev. Jako obvykle jsme brzy prohrávali. Po důrazném proslovu trenéra se hráči soustředili na fotbal a ne na pomalované i hezké dívky.  Utkání jsme otočili a v poločase jsme vedli 2:1.

Do druhého poločasu trenér zcela změnil sestavy obou formací. Ihned se to projevilo. Do obrany byli nasazeni pravidelní útočníci a své nové role zcela nepochopili, takže v obraně mnohdy nikdo nebyl. Soupeř měl asi 10 brejků, kdy v několika hráčích postupoval sám na brankáře. Dva z těchto brejků proměnil a prohráli jsme tedy 3:2. Přesto utkání mělo svou kvalitu a význam a jistě přispělo ke zvýšení fotbalových dovedností našich hráčů.

Další utkání nás čeká hned zítra, to je ve středu 1.5., kdy hrajeme v Horním Benešově.