Jdi na obsah Jdi na menu
 

muži: zpráva z turnaje v Razové

Dosud netradiční teplé počasí bylo v noci vystřídáno mrazem a sněžením. Cesta na turnaj byla velmi dobrodružná. Přesto jsme ji zvládli dobře. Totéž se nedá říci o všech družstvech, protože jeden ze soupeřů měl po cestě havárii. Doufejme, že bez vážných následků. Turnaje se tedy nakonec zúčastnilo 9 družstev z původně plánovaných deseti.

Přesto kvalita turnaje zůstala skvělá. Hrálo se velmi neobvyklým způsobem. Jednak na mantinely ze všech čtyřech stran, dále v počtu 3+1 a hlavně na malé hokejbalové branky. Hráči našeho klubu se dostavili v hojném počtu, což nám umožnilo sestavit dvě družstva.

Na turnaji jsme hráli skutečně skvěle. Sváteční atmosféru si užívali všichni. Jistě k tomu přispělo i dobré jídlo a další druhy občerstvení i doprovodná diskotéka. Zkrátka skvělý den.

Celý rok 2014 byl pro náš klub velmi úspěšný. Proto jsme si i oslavy řádně užili, protože jsme si je zasloužili. Všichni. Kéž by i rok 2015 byl aspoň z části tak vydařený jako rok, který právě končí.