Jdi na obsah Jdi na menu
 

mladší dorost: Vybojovali jsme postup

Turnaj pořádal Okresní fotbalový svaz. Na tradičním halovém přeboru se představilo 7 družstev z našeho okresu. Kromě bojů o titul Přeborníka okresu se hrálo i o tři postupová místa do krajského klání. 

Turnaj byl velmi napínavý. Nebyla nouze o překvapivé výsledky. O celkovém pořadí tak rozhodovalo až poslední utkání turnaje.

Pro diváky to bylo velmi hezké. Už méně pro hráče a realizační týmy těch družstev, které o postup bojovali. 

Turnaj skončil pro náš klub velkým úspěchem.  POSTUPUJEME.

Největší zásluhu má trenér družstva pan Jakub Hájek, který za krátký čas udělal z hráčů skvělou partu a značně zvedl jejich fotbalové dovednosti. Přestože jsme na turnaji nebyli kompletní, tak jsme hráli skutečně skvěle. Povzbudivé je i to, že trenér našel odvahu zařadit do družstva i dva starší žáky, kteří navíc patřili mezi nejlepší.

 

Hráčům i trenérovi gratulujeme. 

V turnaji nakonec zvítězilo družstvo JISKRA Rýmařov, které tak splnilo roli favorita a opakovaně prokázali, že je to v tuto chvíli nejlepší dorostenecké družstvo v kategorii mladšího dorostu. Druhé místo v turnaji obsadilo Vrbno pod Pradědem.

S oběma výše uvedenými družstvy budeme reprezentovat okres Bruntál na turnaji, který se hraje ve středu 7.1.2015 v Opavě. Držte nám palce.