Jdi na obsah Jdi na menu
 

mladší dorost: zpráva z meziokresního turnaje

Turnaj se hrál v Opavě, ve víceúčelové sportovní hale. Turnaj pořádala Komise mládeže krajského fotbalového svazu ve spolupráci s Komisemi mládeže při OFS Opava a OFS Bruntál.

Na turnaji se představili tři nejlepší celky z každého okresu. Družstvo JUVENTUSU Bruntál si účast vybojovalo na Okresním přeboru, který se hrál v sobotu 3.1.2015. Z bruntálska dále byla tato ružstva: Jiskra Rýmařov a TJ SOKOL Vrbno pod Pradědem. 

Na meziokresním turnaji jsme hráli velmi dobře. Výkony hráčů byli pro přítomné příjemným překvapením. Jen malé zkušenosti z takto prestižních turnajů byli příčinou některých výsledků. 

Turnaj lze hodnotit velmi pozitivně. Skvělá organizace, ceny a hlavně spousta zkušeností a krásných zážitků. 

Na turnaji mohlo za každý tým startovat jen 12 hráčů. Trenér tedy provedl nominaci i s ohledem na tréninkovou morálku a pod. Do nominace navíc zasáhly i nemoci a zranění. Takže na turnaji jsme měli 12 hráčů, kteří jsou zachyceni na níže uvedených fotografiích. Z těchto 12-ti chlapců bude 8 hráčů i v příští sezóně v kategorii mladšího dorostu, takže o budoucnost této věkové kategorie je postaráno. Za rok budou vyhranější, zkušenější a jistě i fotbalově zdatnější.
Skvělou práci odvádí trenér dorostu pan Jakub Hájek. I on je zárukou, že fotbalově budou mít hráči stále vyšší a vyšší kvalitu. 

Na závěr hráčům a trenérovi srdečně děkujeme. 

opava-2.jpg
opava-3.jpg
opava-4.jpg