Jdi na obsah Jdi na menu
 

roč.2009: Dobrý výkon na turnaji

                                               Cenné zkušenosti

Dne 20.12.2015 jsme se účastnili halového turnaje  v Bruntále.

Na turnaji  startovalo  10 týmů a byly rozděleni do 2 skupin.

skupina  A:  Olympie  Bruntál ,  Šternberk, Zátor,  Baník Ostrava, SFC Opava,  skupina  B:  Nové Maly,   Juventus Bruntál,   Olympie Bruntál,  Uničov,  SFC Opava.

 

Na turnaji jsme  odehráli 5 zápasů. Myslím si, že nám turnaj hodně dal, protože jsme získali cenné zkušenosti.  Jako jediní jsme měli v družstvu  2 slečny, což svědčí o tom, že  v našem klubu dáme příležitost všem, kteří fotbal chtějí hrát. A navíc obě hráčky hrály báječně.
dscn2121.jpg

Musím pochválit všechny hráče, protože bojovaly až do konce. Vůbec jsme to nezabalili,  ani když nám po prvním zápase odešel brankář  pro nemoc. Adámek ho v bráně skvěle nahradil. Pro nemoc nemohl nastoupit ani náš obvyklý střelec gólů Petr. Měli jsme tak méně hráčů na střídání, takže to bylo náročné. Hráči však v každém zápase hráli na hranici svých fyzických sil. Prostě úžasné. Bojovníci k pohledání. Jsme na ně velmi hrdí.

Na turnaji  jsme sehráli i městské derby  s týmem  Olympie  Bruntál  a zápas skončil po velké bitvě 2:2.   Branky:   Jan Kubík , Nelinka Neuwirtová.

dscn2125.jpg

Sestava:    Jan Kubík,   Kubík Šalajka,  Adámek Chytil,  Nelinka Neuwirtová, Markéta Pelíšková,  Toník Mádr, Míša Sedlář.

Velkou radost trenérům i celému realizačnímu týmu působí vědomí, že hráči mají radost ze hry a že tvoří skvělý kolektiv.

dscn2113.jpg

Do Nového roku a do další sezóny tak můžeme vstoupit velmi optimisticky, protože tento tým má před sebou sice hodně práce, ale poté skvělou budoucnost.

Trenér:  Jakub Hájek

Asistent trenéra: Jakub Mašlík. 

Další FOTO: klikni ZDE