B-tým mladších žáků: Vítězný vstup do sezóny

Již před zápasem bylo zřejmé, že to bude těžké. Ve stejnou dobu totiž jiný kolektiv mladších žáků hrál na turnaji v Kylešovicích.

Navíc do Staré Vsi nedorazili dva z nominovaných hráčů. Realizační tým našeho družstva tak neměl žádného hráče na střídání.

Úvod zápasu jsme měli pod kontrolou. První poločas jsme vyhráli 2:0. Ve druhém poločase soupeř ukázal svou sílu. Zvýšil tempo hry a našim klukům začali síly rychle mizet. Mnohdy, jak se lidově říká "mleli z posledního", ale ukázali příkladnou bojovnost. Soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Jen díky skvělým zákrokům našeho brankáře jsme hájili těsný výsledek. V poslední minutě soupeř vše vrhnul do útoku, čehož jsme využili k brejku a ke vstřelení branky. Výhra to byla více než vydřená.

Kluci si zaslouží náš obdiv. Proti těžkému soupeři bojovali až na samou hranici fyzických sil. Jsou to borci.

V příštím kole jede B-tým do Krásných Louček.