mladší přípravka: skvělý úvod sezóny

K zápasu jsme cestovali autobusem a již při cestě bylo patrné, že hráči a hráčky se na utkání těší. Patrné to bylo zejména na čtyřech hráčích, pro které to byl první soutěžní zápas v jejich fotbalovém životě.

Do utkání jsme vstoupili aktivně. Vytvořili jsme si spoustu šancí a kapitán družstva Jakub Šalajka nastřelil dvakrát tyč soupeřovy branky. Pak spoustu výborných zákroků na pozici brankáře předvedla Nela Neuwirtová.

Do vedení se však dostal soupeř. Pak ještě přidal branku z trestného kopu. To naše hráče vyburcovalo k neuvěřitelným výkonům. Po brankách Petra Bystrického, Kryštofa Valoucha a Michala Sedláře jsme první poločas vyhráli 3:2.

Do druhého poločasu jsme dali příležitost v brance dalšímu hráči. Maxim Bohm ukázal, že má pro tuto pozici předpoklady, jen mu chybí zápasové zkušenosti. Hra byla vyrovnaná. Byli jsme fotbalovější, soupeř byl fyzicky vyspělejší. Postupně jsme se dostali do vedení v poměru 5:3. Pak nám však rychle ubývaly síly. Toho soupeř využil a těsně před ukončením zápasu vyrovnal.

Vítězství bylo blízko, přesto zklamáni nejsme. Na úvod sezóny jsme ukázali nečekaně výborný výkon. Hráči i hráčky si po utkání vysloužili zcela zasloužený potlesk rodičů i diváků.