mladší přípravka: zázraky se dějí

Před utkáním bylo rozhodnuto, že na pozici brankáře dostanou příležitost hráči, kteří dosud nikdy nechytali. V prvním poločase se do branky postavil Kryštof a ve druhém poločase Andonis. Oba dva byli neskutečně skvělí. Jejich výkony byly zázrakem číslo jedna.

Dle očekávání byl soupeř v úvodu zápasu zcela lepší. Brzy se po zásluze dostal do vedení 2:0. Pak nám vyšel signál z rohového kopu, snížili jsme a navíc zcela vyrovnali hru. Jediný rozdíl byl v tom, že soupeř potřeboval ke vstřelení branky vždy asi čtyři šance, kdežto my asi deset. Poločas jsme prohráli o dvě branky a bylo to 2:4.

Do druhého poločasu trenér přeskupil rozestavení hráčů. Brzy se to projevilo. Skore jsme otočili a dostali se do vedení. Zázrak číslo dva byl ten, že jsme to byli my, kdo určoval tempo hry a že jsme i nadále měli více střeleckých příležitostí. A když jsme tři minuty před koncem vstřelili branku ze standartní situace, tak zázrak číslo tři byl na světě. Vyhráli jsme. Mnohem důležitější však byl fotbalový projev našich hráčů. Nejen, že se nezalekli vývoje zápasu, ale byli schopni po mírných trenérských pokynech utkání zcela zvrátit jak výsledkově, tak zejména herně.

Trenér i rodiče tímto hráčům děkují za nevšední zážitek.