Jdi na obsah Jdi na menu
 

roč.2005: Nádherný turnaj v Rohatci

Zájezd  Rohatec - Hodonín JUVE 05

V dnech 23.6. - 25.6. si na závěr letošní sezóny udělali někteří hráči společně s rodiči velký výlet do Hodonína. Jeho součástí byl i mezinárodní turnaj mladších žáků na hřišti Slavoje Rohatec.

01.jpg

Po pátečním příjezdu, seznámení se s hotelem a jeho okolí jsme v sobotu ráno dorazili na hřiště TJ Slavoj Rohatec.

Hrálo se ve dvou skupinách po pěti, každý s každým a do boje o medaile postupovaly tři nejlepší družstva. V prvním zápase nás vyzvalo družstvo pořadatelů, zápas byl vyrovnán, my jsme poctivě střídali dvě šestky a ačkoli jsme dvakrát vedli, nakonec jsme odešli poraženi 3:2. Další zápas jsme sehrály s účastníkem třetí slovenské žákovské ligy FK Kovotvar Kúty. Po úvodním náporu soupeře jsme prohrávali 0:2, pak se projevila buldočí povaha Jendy, který strhl ostatní. V závěrečné pětiminutovce vrhli trenéři na hřiště to nejlepší a podařilo se nám výsledek otočit na 4:2 v náš prospěch. Ten to úspěch nás nakopl a ostatní zápasy ve skupině, s SK Brno-Chrlice 1:0 a SK Olympia Ráječko 5:0, jsme vyhráli a skupinu jsme vyhráli.
02-juventus-suchy2.jpg

Zlatou skupinu jsme začali dobře a proti dalšímu mužstvu ze Slovenska, TJ Nafta Gbely, který jsme vyhráli 1:0. Pak následoval zápas, který asi nejemotivnější a nejvyhrocenější na celém turnaji. Nechyběli zde sporné situace, vulgarismy („kamarád pásovec“) a ukázka „Fair play“ ze strany soupeře. Udrželi jsme se zuby nehty v klidu, kluky uklidnili (měli tak trochu strach) a i když jsme prohráli 0:1, s výkonem maximální spokojenost. Poslední zápas s TJ Hrušovany (pozdější celkový vítěz) už kluci, po celodenním vedru (34 stupňů po celý den), nedali a prohráli ho 3:0.

Celkové hodnocení turnaje je pouze kladné. Kluci makali na doraz. Zápas od zápasu se zlepšovali a proti soupeřům, kteří hrají vyšší soutěže než mi, podávali zlepšující se výkony a patří jim maximální obdiv. Také pro rodiče velké poděkování za celodenní povzbuzování a podporu. Nejlepším hráčem mužstva JUVENTUS Bruntál byl po zásluze vyhlášen Jirka Praslička

Po turnaji to vypadalo, že všichni padnou na ústa a budou spát až do rána. Zde jsme udělali asi zásadní „chybu“. Vzali jsme všechny hráče na blízké koupaliště (bylo tam supeeeer), kde pookřáli a mi je nemohli dostat do postele. Starší a pokročilí vyhodnotili turnaj u následující grilovačky. Opět pouze kladné ohlasy.

V neděli pokračoval zábava opět na koupališti a vybraní jedinci navštívili místní ZOO. V odpoledních hodinách byl odjezd domů, ale část zájezdu ještě stačila navštívit krásný penzion se sklípkem ve Valticích, opět a naposledy SUPEEER.

Všechny naše zážitky viz. foto, kromě koupaliště (ještě by jste nám mohli závidět )

Na závěr za nás trenéry velký dík klukům i rodičům a více takových turnajů.

hráči : Pepa Blažek, Radek Martinec, Ondra Bešta, Dan Kuběna, Jindra Suchý, Michal a Lukáš Hurajtovi, Jirka a David Prasličkovi, Jéňa Kaluža, Tonda Glac, Krištof Dvorský, Kuba Steiger a Dan Panyla

03-juventus-suchy.jpg

 

Další FOTO z Rohatce - klikni ZDE