roč.2007: výhra v městském derby

Před utkáním jsme měli trochu obavy. Den předtím jsme absolvovali náročný mezinárodní turnaj v Kylešovicích. Na turnaji jsme byli v nesmírně obtížné konkurenci druzí za vítězným kolektivem z Polska.

Bylo tedy otázkou, jak se náročný program na našich hráčích projeví. Hrálo se již od 9.00 a hrálo se za poměrně chladného počasí. naši hráči však chtěli svým výkonem zahřát sebe, trenéry i rodiče. Do utkání jsme vstoupili aktivně a po celý zápas jsme měli převahu, kterou se nám také dařilo projevit střelecky. Hráči Olympie Bruntál byli skvěle takticky i technicky připravení, ale fyzická i fotbalová převaha byla na naší straně. První poločas jsme vyhráli 5:0.Ve druhém poločase jsme pak přidali dalších 9 branek.

Jak ukazuje foto z Kylešovic, tak jsme sezónu zahájili  na kolotoči.
dscn1325.jpgTurnaj v Kylešovicích byl pro hráče i pro realizační tým velmi cenný. Byť nám chyběli někteří hráči, tak jsme své kvality ukázali. Projevilo se, že výkonnost našich hráčů má vzestupnou tendenci. Byť jsme s poláky prohráli, tak prohra nebyla již tak drtivá jako v minulosti. Za rok, za dva, jim vše vrátíme. Mezi pozitiva turnaje patří i to, že brankář našeho celku Vojtěch Brenkus byl vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje. Vojtovi i všem hráčům k zisku stříbrné medaile patří velká gratulace.