Jdi na obsah Jdi na menu
 

roč.2008: oslavy Baníku bez Baníku

2. 9. 2017

Leskovec – oslava výročí Baníku

V sobotu byl náš tým starší přípravky pozván k účasti na turnaji v rámci oslav 95.výročí založení ostravského Baníku do Leskovce.

Z původních 8 mužstev se nakonec z různých, někdy až vtipných důvodů, zúčastnila pouze polovina.

Své dovednosti jsme si tedy prověřili postupně s fotbalisty Mor.Berouna, Budišova n.B. a Vrbna p.P.

Hrálo se za velmi chladného větrného počasí systémem každého s každým dvoupoločasově. Jako zpestření pro děti i dospělé měl organizátor připraveny dovednostní soutěže a také atraktivní projížďku po Slezské Hartě výletní lodí. Proběhlo také setkání a focení s legendou Baníku, reprezentačním obráncem Rosťou Vojáčkem.

Fotbalový turnaj byl veden v duchu filozofie baníkovské práce s mládeží, tedy nejde tolik o výhru ale o hru, zápal a radost z fotbalu. Tu my jsme měli a k té radosti jsme přidali i skvělé výsledky – dvě výhry a remízu. Kdyby se tedy vyhlašoval vítěz, brali bychom 1. nebo o skóre 2. místo. Ale to nebylo vše. Že je náš klub sportovně a hlavně fotbalově na výši i mezi dospělými, dokazuje umístění našich rodičů v dovednostech soutěžích. Obě ceny pro vítěze si odnesli zástupci Juventusu. V soutěži maminek ve střelbě penalt Hanka Aláčová a v hodu autem na dálku Kamil Bartošák.

Shrnutí :
S výkonem hráčů byl trenér docela spokojen, měli jsme slabší rozjezd, ale postupem se hráči zkoncentrovali a když pak začali dodržovat taktické pokyny, podávali kvalitní výkony.

Celá akce byla fajn, trošku ji nahlodávalo počasí a malá účast ale věříme, že další ročník, kterého se rádi zúčastníme, bude již ve větším měřítku s menším počtem organizačních nedostatků.

Tým Juventusu : Mirek (G), David, David, Kuba, Tomáš, Pepa, Doncha, Sebastian, Honza a Karolína.

 Spousta zážitků. Hlavně plavba lodí na fotbalovém turnaji je celkem unikátní. 
cam_0778.jpgcam_0780.jpgcam_0733.jpgDalší FOTO - klikni ZDE