žáci v krajské soutěži opět slaví výhru

23. 9. 2017

Nejprve hráli starší žáci. Byli jsme téměř v ideální sestavě a na hře našeho týmu to bylo vidět. Hráli jsme báječně, Všichni. Navíc kapitán Michal a fotbalový statég Daniel přidali fantastické výkony a v poločase jsme vedli již 3:0.

Dobrý výkon pokračoval i v poločase druhém.  Brankově se pak prosadili i tradiční střelci David, Adrian a Jakub. I přes silný déšť si hráči utkání užívali a závěrečná děkovačka "Na Lachtana"! byla veselým ukončením krásného zápasu.

Mladší žáci nastupovali k utkání na terénu, který byl na hranici regulérnosti. Těžký terén stál hráče obou družstev hodně sil. Protože domácí měli málo hráčů na střídání, tak bylo jen otázkou času, kdy naše početná lavička náhradníků rozhodne. Pak již to bylo snadné.

Výhra obou našich družstev je velkým oceněním jejich tréninkové práce a velkou motivací do dalšího sportování.

Sluší se tímto poděkovat domácím pořadatelům, kteří našim hráčům připravili teplé nápoje, které v chladnu velmi pomohli. Díky