Jdi na obsah Jdi na menu
 

Máme za sebou podařený podzim.

         Družstvo starších žáků odehrálo v podzimní části krajské soutěže 11 utkání, kde pouze v posledním kole podlehlo mužstvu Budišova, ale po jednom z nejlepších výkonů celého podzimu.

         Naši brankaři, zkušený Kuba Tisoň a nováček Krišťa Dvorský, inkasovali pouze 19 branek, což je třetí nejmenší počet obdržených branek. Toto je sice výsledek práce celého mužstva, ale golmani a obrana, kterou se nám podařilo celkem stabilizovat, mají na tomto lví podíl.

        Záložní řada odvedla také velký kus práce a během probíhajících zápasů se zlepšovala. Menších výkyvů se sice nevyvarovala a občas jsme měli problém s disciplinou (4 žluté karty), ale vše jsme vždy okamžitě vyřešili.

      A ještě něco málo k útočné fázi. Tady si myslím je naše největší síla, dopředu nám to docela jde a 66 vstřelených branek je toho důkazem. Tady vynikal Michal Hurajt, který je se svými 29 brankami jedním z nejlepších střelců celé soutěže.

      Závěrem je třeba všem hráčům a hráčkám za předvedené výkony poděkovat. Samozřejmě i všem rodičům a přátelům našeho oddílu. Ke konečnému umístění jsme dospěli poctivým, běhavým a bojovným fotbalem.

Klady podzimu :

- konečný počet bodů 30 a skóre 66-19

- výkon našich střelců - Michal Hurajt (29 branek), Tonda Glac (8) a Rosťa Bendík (6)

- velká spokojenost s brankaři

- velká bojovnost, dobrá fyzička a klubová hrdost!!!!

 

Zápory podzimu :

- katastrofální řešení útočných ofsidových situací

- nízká efektivita proměňování gólovek

- nízké sebevědomí a místy i špatná disciplína

 

TABULKA PODZIMU:

podzim.jpg

fotografie-0396.jpg