Fotbal 2019

Příspěvky

starší přípravka: Výhra ve stylu Formule 1

18. 4. 2019

Na Zelený čtvrtek 18.4.2019 jsme hráli úvodní jarní mistrák. Hráli jsme na městském stadionu proti Olympii A. Trenér ve stylu Formule 1 stanovil zběsilé tempo a výsledkem bylo naše vítězství v poměru 13:0.

druhý zápas - další povinné body

7. 4. 2019

I druhý zápas jarní části, soupeř bylo mužstvo Břidličné, jsme dovedli do vítězného konce. Ač nám IS FAČR říká něco jiného nepropadejme panice, brzy  jistě dojde k nápravě.

první zápas=první body

31. 3. 2019

Dnes družstvo starších žáků odehrálo svůj první jarní zápas a po průměrném výkonu jsme porazili tým Oder 6:0.

mladší žáci: sezóna začíná již v neděli. Dojděte fandit!

26. 3. 2019

Již tuto neděli, tedy dne 31.3.2019 začíná jarní mistrovská část Krajské soutěže žáků. Na sezónu se moc těšíme. Zveme všechny slušné fandy JUVENTUSU.
Přijďte naše kluky podpořit.

starší žáci: Pozvánka na zahájení sezóny

25. 3. 2019

V neděli dne 31.3.2019 hrajeme první jarní mistrovský zápas. V příspěvku naleznete podrobnosti.

starší žáci: Přátelák ve Velkých Heralticích

24. 3. 2019

Za krásného počasí jsme v neděli 24.3.2019 cestovali k přípravnému přátelskému utkání do Velkých Heraltic.

dorost: Vstup do soutěže s rozpaky

23. 3. 2019

K prvnímu jarnímu mistráku jelo družstvo dorostenců do Polanky. Poločas skončil 1:1. Druhý poločas nám nevyšel. Přesto utkání přineslo mnohé kladné poznatky.

Trenéři JUVENTUSu na Baníku

21. 3. 2019

Ve čtvrtek 21.3.2019 se trenéři JUVENTUSU Bruntál zúčastnili odborné trenérské stáže, která proběhla v tréninkovém středisku Baníku Ostrava. Stáž obsahovala praktické i teoretické sekce s cílem zavést nejnovější trenérské metody do praxe klubů všech úrovní.Stáž na Baníku navazovala na obdobnou akci, kterou naši trenéři absolvovali na Sigmě v Olomouci. V příspěvku naleznete fotografie z FCB.

mladší žáci: Hodnocení turnaje v Budišově

20. 3. 2019

V sobotu 16.3.2019 hrál JUVENTUS Bruntál na mezinárodním turnaji v Budišově nad Budišovkou. Turnaj nás zastihnul v netypické fázi tréninkového procesu, kdy v rámci jednoho týdne máme halové i venkovní tréninky. I na turnaji jsme střídali skvělé momenty se slabšími okamžiky. Cenné bylo zejména vítězství nad družstvem z Polska.

bruntálské BODLO opět úžasné

20. 3. 2019

V sobotu 16.3.2019 jsme spolupořádali tradiční turnaj mužů konaný pod názvem Bruntálské BODLO.Turnaj byl opět mezinárodní a měl naprosto fantastickou atmosféru. V příspěvku naleznete ilustrační fotografie.