Jdi na obsah Jdi na menu
 

Další velký výsledek starších žáků

Dnes nám opět udělali naši hoši v kategorii starších žáků velkou radost. Na halovém turnaji OFS Bruntál 2019, při účasti jedenácti mančaftů z celého okresu, obsadili skvělé druhé  místo.

     Kluci byli nalosováni do pětičlenné skupiny a postupně odehráli zápasy se Starou Vsí (7:1), Krnovem (3:3), Vrbnem p.P.(2:0) a Krásnými Loučkami (6:0). S výkony během odehraných utkání  jsem byl spokojen, až na poslední. Skupinový outsider nás dlouho trápil a zbytečné "machrovinky" nám komplikovaly život, až aktivní domluva trenéra borce posadila zpět na zem a vrátila nás ke kolektivní hře. Pak už nebylo co řešit.

     Do semifinálového utkání jsme nafasovali do té doby vítěze skupiny A a neporažený tým z Rýmařova. Tento zápas se kluci mohli přetrhnout. Obětavostí a nasazením jsme soupeře jasně předčili. Ujali jsme se vedení 2:0. Borci z Rýmařova pak snížil na rozdíl jedné branky a začal nás tlačit. A právě teď nás velmi podržel brankař Kuba Tisoň a naši hoši se mohli přetrhnout v blokování střel. Do finále nás potom poslal utěšenou trefou Dan Kuběna. Vítězství 3:1 nad favoritem turnaje opravdu těší=postup do FINÁLE.

     Ve finále jsme se utkali se soupeřem z naší základní skupiny,Krnovem, kdy jsme uhráli remízu 3:3 (naše vyrovnání cca 30 sekund před konce). Celé utkání bylo z obou stran odehráno s maximálním nasazením, emocemi a na hraně tvrdosti,ale fair play. Krnováci nám však vrátili, i s úroky, naši branku ze základní skupiny a 34 vteřin před koncem využili našeho malého zaváhání ke vstřelení vítězného gólu.

     Konečná stříbrná příčka je pro náš tým, kde je šest z deseti hochů ročník 2005 a tudíž mohou ještě příští rok hrát za tuto věkovou kategorii, velkým úspěchem. Rozhodně můžeme být na naše borce, tak jako já, hrdí.

 

ast-zaci.jpg

horní řada

trenér Jindra, Míša Hurajt, Krišťa Dvorský, Rosťa Bendík, Toňa Glac, Dan Kuběna a Jindra Suchý

dolní řady

Andy Mika, Ajsek Mika, Jirka Praslička a ležící Kuba Tisoň

 

ast-zaci-2.jpg

A další plus. Tito borci ukořistili již druhou trofej za osm dní.

Jindra, Dan, Toňa a Krišťa.