Dva zápasy = 6 bodů

V krajském přeboru se stále rozkoukáváme a s většinou soupeřů hrajeme v naší kariéře poprvé. Je pro nás velmi těžké se na soupeře předem připravit a tak jsou první minuty zápasu většinou trochu na improvizaci.

Zápas ve Vřesině pro nás byl velmi těžký i z důvodu absence dvou důležitých (Toňa a Adrian), ale již se nám podařilo do týmu adaptovat borce z mladších žáků, kteří v tomto zápasu opět vypomohli. Po remízovém poločase jsme měli v závěru utkání i trochu štěstí a soupeře porazili 3:1., když obě branky v druhém poločase vsítil Ríša Oravec = důkaz dobrá spolupráce 05 a 07.

Domácí utkání proti Horní Suché bylo z naší strany zpočátku trochu nervózní, ale postupem času jsme soupeře jasně přehrávali a poločas 3:0 toho byl jasným důkazem. Trochu mě mrzí že se kluci ve druhém poločasu přizpůsobili hře soupeře a náš tlak byl hodně platonický. Pouze jedna vstřelená branka byla opět jasným důkazem na čem musíme zamakat. Konečné 4:0 bylo málo, ale před zápasem bych to bral.