dva zápasy - Rýmařov=0 a Karviná=3

Zápas s Rýmařovem měl dva odlišné poločasy. V prvním jsme sice prohrávali gólem z první minuty, ale pak jsme rychle vyrovnali a měli navrch. Soupeře jsme zatlačili, ale nepodařilo se nám přidat další branku. Z ojedinělého útoku v závěru jsme si nechali dát hloupý gól. Nástup do druhé půle nenasvědčoval, že budeme svědky nejhorší půle, kterou mládenci odehráli v této soutěži. Nic nám nevycházelo, naši tahouni si vybrali svůj špatný den. a když soupeř své šance využili, protrápili jsme se k porážce 4:1. Věděli jsme, že to jednou musí přijít, a tak jsme hodili výsledek i výkon za hlavu a soustředili jsme se na další utkání.

Týden po nepovedeném mači jsme absolvovali dvouhodinový přesun do Karviné, Opět jsme očekávali bojovný a vyrovnaný zápas a naše očekávání se vyplnili, Hra se odehrávala ve středu hrací plochy a byla to tak trochu nakopávaná, kdy nám se podařilo jednu z pološancí využít a soupeři ne. Druhá půle již byla z našeho pohledu povedenější a počet šanci přibýval rychleji na naší straně. Jednu z nich jsme využili na navýšení našeho náskoku. Pak jsme v poklidu kontrolovali dění na trávníku. Pět minut před koncem jsme z ojedinělé akce inkasovali a soupeř nás pak dostal pod tlak, který jsme z vypětím všech sil a velkým štěstím vydrželi a tři body byli naše.

Tři body z tohoto dvojutkáni jsou dobré a celkové třetí místo (na skóre za druhým Rýmařovem) je super.

PS: Mám malou prosbu na fanoušky a rodiče. V neděli hrajeme poslední domácí zápas s lídrem tabulky Kobeřicemi a hoši, jak starší tak mladší, by potřebovali vaši podporu jako při zápasech o postup. A ještě můj pohled - Kobeřicím "něco" dlužíme z předloňské sezóny ze zápasu v Kobeřicích. Pamětníci ví o čem mluvím.