Jdi na obsah Jdi na menu
 

IV.ročník JUVE TOUR je minulostí

    Tak je za námi IV.ročník tradiční dlouhodobé soutěže JUVE tour, Stálé účastníky JUVE 05, Sokol Stará Ves a Zátor, letos doplnili fotbalisté a fotbalistky z Velkých Heraltic a družstvo mladších žáků JUVE 07. Po dobu čtyř hracích dnů se odehrálo 40 zápasů, při nichž padlo neskutečných 182 branek (více než čtyři branky na zápas=super). Všechny zápasy, ač hrané s maximálním nasazením a úsilím, se odehrály v přátelském a v tomto turnaji tradičním duchu. Musíme pochválit korektní chování všech hráčů a hráček, ale i trenérů.

     Tým JUVE 05 prošel, až na menší zaváhání v druhém kole, bez větších problémů a obhájil loňské vítězství. Nastříleli nejvíce branek (72) a obdrželi (15). Bratři Mikové, Adrian(24 branek) a Andreas(19), obsadil špičku v soutěži o nejlepšího střelce turnaje. Sekundoval jim pouze Pavel DUDEK ze Staré Vsi (18). Náš golman Kryštof Dvorský byl zároveň vyhodnocen jako nejlepší brankař turnaje, když obdržel 15 branek za dvacet utkání (6x udržel čisté konto). Ačkoli to vypadá, že jsme odehráli všechny zápasy jasnou převahou, museli jsme hochy párkrát usadit rychle na zem. Pánové si však rychle vzali naše rady a pokyny, mnohdy emotivnější, k srdci a vrátili se k poctivému a kolektivnímu fotbalu, který je zdobil po většinu tour.

     Ještě pár slov týmu JUVE 07. "Mlaďoši" byli rozhodně příjemným překvapení celého turnaje. Ukázali, že budoucnost Juventusu vypadá rozhodně dobře. Fotbalovostí a nasazením rozhodně nezaostávali, ba dokonce v některých zápasech soupeře i převyšovali. Samozřejmě fyzicky v některých částech tour na své soupeře, o dva až tři roky starší, nestačili, ale i přesto si zaslouží velkou pochvalu.

     Na závěr - uplynulý ročník JUVE tour splnil naše očekávání a vyplnil zimní přípravu našich týmů zápasovým režimem dle našich představ.

Ještě jednou děkujeme všem účastníkům za předvedené výkony

a divákům za neustálé a kladné povzbuzování.

     Konečná tabulka JUVE tour 2018-2019

1) JUVE 05                        14   1   1   72:15    43 bodů

2) Velké Heraltice            10   0   3   34:33    30 bodů

3) SOKOL Stará Ves           8   0   8   26:29    24 bodů

4) JUVE 07                          5   0  11  31:56    15 bodů

5) SK Zátor                         2   1  13   19:49     7 bodů

 

jt38w.jpg

FOTO z finále JUVE TOUR - Klikni ZDE