Jdi na obsah Jdi na menu
 

Po sobotním zpackaném, ale vítězném utkání v Albrechticích, byl včerejší zápas reklamou na fotbal

     K sobotě pouze to, že se nám zápas hrubě nepovedl, kluci si mysleli, že jim to proti nejslabšímu půjde vše samo. Narazili a s trochou štěstí jsme si povinné tři body odvezli. Toť k sobotě asi vše.

     Včerejší oslavu fotbalu fotbalu bych rozdělil do několika pohledů:

1) Výkon hráčů byl diametrálně odlišný od soboty. Všichni dřeli až na krev a na hřišti odevzdali vše. I Adrian, dle mého jeden z hráčů s nejlepší fyzičkou se nechal na chvíli vystřídat. 

2) Soupeř byl určitě nejkvalitnější se kterým jsme se letos střetli, technicky hodně vysoko. My oproti tomu jsme ho převyšovali silou, chutí po vítězství a místy i rychlostí. Při vší úctě k soupeři jsme měli více brankových příležitostí, ale zde se projevila naše slabina=nižší produktivita. 

3) Na kraji si nás konečně asi taky všimli, protože jsem za mou krátkou "trenérskou" kariéru jsem neviděl tolik rozhodčích na zápase žáků a dále pak mne známých funkcionářů. Že by někdo čekal nějakou klukovinudevil. Jinak k výkonu sudích pouze slova uznání jak to zvládli bez větších emocí.yes.

4) Dvanáctým hráčem našeho družstva byli diváci. Tomu já říkám příkladný přístup rodičů a přátel klubu v boji o první místo. Klobouček dolů před všemi.yesyes.

5) Za další velké poděkování vedení družstva mladších žáků, že uvolnili své hvězdičky a přepustili nám je do tohoto důležitého utkání. Kluci z toho měli velké obavy, ale určitě nezklamali naši důvěru. Nehráli sice dlouhé úseky, ale když bylo třeba tak byli rovnocennou náhradou. 

6) Tady bych se chtěl zastavit u jednoho hráče. Kdo mě zná tak ví, že ho spíše kritizuji než chválím. Jindra byl tentokrát ten lídr, který nám mnohdy chybí. S Danem a Jirkou dirigoval naši obranu a ještě jako stoper přidal nadstavbu ve formě dvou branek (bojovnost a orientace při rohu při první brance a klidně proměněná penalta) a to ještě s trochou štěstí mohl dát hattrick.Tímto však nesnižuji výkony ostatních hráčů, kteří nastoupili. Všichni odvedli výkon na hranici svých možností, většinou až za ně,  a bez nich by to nezvládl.

Nyní je třeba se soustředit na poslední rozhodující krok, a to je zápas s Budišovem v neděli od 9,00. Tímto bych Vás chtěl požádat o stejnou podporu jako ve středečním zápase.

D  í  k y