Jdi na obsah Jdi na menu
 

Poslední ohlédnutí za sezónou 2018-2019

Mladší přípravka: 

Třetí místo je krásný výsledek a odměnou za celoroční výkony. Chlapci i dívky dokázali bojovat za všech okolností, i když se né vždy dařilo. 

Starší přípravka: 

Další umístění na bedně. I zde je třetí místo výsledek hodný obdivu. Mužstvo předvádělo po celou sezónu pěkný kolektivní fotbal. Většina družstva ochutná v příští sezóně velký fotbal v kraji.

Mladší žáci: 

První kroky ve velkém fotbale  v krajské soutěži byly rozhodně povedené. A kdyby družstvo starších žáků v jarní části aktivně nevyužívalo pomoci některých hráčů v boji o postup do krajského přeboru, bylo by umístění, těsně pod bednou, určitě lepší. Trenéři starších žáků moc děkují.

Starší žáci: 

Tak, a nakonec to nejlepší. Tomuto mančaftu se podařil velký "majstrštyk", když postoupil do krajského přeboru. V historii našeho klubu se jedná o největší úspěch. I přes jarní odchod našeho nejlepšího střelce Michala Hurajta (29 branek) do Opavy, se mužstvo semknulo, ztratilo pouze dva body a i přes některé názory pesimistů vybojovalo historický postup.

 

A ještě "ZÁVĚREČNÁ"

V sobotu 29.6. jsme na tradičním ukončení sezóny oslavili rozhodně nejúspěšnější sezónou

v historii našeho klubu. Proběhlo utkání rodičů proti dětem, dětí proti dětem a všech proti všem.

Pitný režim i občerstvovací servis byl opět zajištěn na nejvyšší úrovni.

foto-web.jpg

yesyesyes  No nejsou báječní  yesyesyes